Zbiórka Zbior na leczenie padaczki - miniaturka zdjęcia

Zbior na leczenie padaczki

Zbior na leczenie padaczki

0 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Alla Lykhovyd - awatar

Alla Lykhovyd

Organizator zbiórki

Drodzy przyjaciele, znajomi i obcy ludzie, ludzie!
 Prosimy Was o pomoc!
 Oleksander Gierasimienko - 14 letni mieszkaniec z Ukrainy, miejscowość Jakimowo, Połtawski obszar. Nie może cieszyć się życiem z powodu diagnoza - padaczka.
 Olek przechodził badania i leczenie u Połtawskim i Kijowskich lekarzy. również w "охматттт" - Ochrona Matki i Dziecka (http://ohmatdyt.com.ua).
 Ale do dalszego leczenia Olkowi należy przejść dodatkowe badania lekarskie, które można zrobić tylko w klinice "Ichilov" (Izrael).
 Koszt takiej diagnostyki wynosi prawie 6 tysięcy dolarów. Dlatego prosimy wszystkich ludzi zebrać odpowiednie środki, bo dla wielodzietnej rodziny taka kwota jest bardzo duża.
 Dane do pomocy:
 Privatbank Nr 4149 4991 0965 9985
 Odbiorca: "Andrzej
 Konto: 29244825509100
 ЄДРПОУ odbiorcy 14360570
 ЄДРПОУ banku 14360570
 MIF 305299
 Przydział płatności 4149 4991 0965 9985

ЄДРПОУ -  Kod Jednolitego Państwowego Rejestru Przedsiębiorstw i Organizacji Ukrainy jest unikalnym numerem identyfikacyjnym podmiotu prawnego w Jednolitym Krajowym Rejestrze Przedsiębiorstw i Organizacji Ukrainy

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Alla Lykhovyd - awatar

Alla Lykhovyd

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij