Zbior na leczenie padaczki

0 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Alla Lykhovyd - awatar

Alla Lykhovyd

Organizator zbiórki

Drodzy przyjaciele, znajomi i obcy ludzie, ludzie!
 Prosimy Was o pomoc!
 Oleksander Gierasimienko - 14 letni mieszkaniec z Ukrainy, miejscowość Jakimowo, Połtawski obszar. Nie może cieszyć się życiem z powodu diagnoza - padaczka.
 Olek przechodził badania i leczenie u Połtawskim i Kijowskich lekarzy. również w "охматттт" - Ochrona Matki i Dziecka (http://ohmatdyt.com.ua).
 Ale do dalszego leczenia Olkowi należy przejść dodatkowe badania lekarskie, które można zrobić tylko w klinice "Ichilov" (Izrael).
 Koszt takiej diagnostyki wynosi prawie 6 tysięcy dolarów. Dlatego prosimy wszystkich ludzi zebrać odpowiednie środki, bo dla wielodzietnej rodziny taka kwota jest bardzo duża.
 Dane do pomocy:
 Privatbank Nr 4149 4991 0965 9985
 Odbiorca: "Andrzej
 Konto: 29244825509100
 ЄДРПОУ odbiorcy 14360570
 ЄДРПОУ banku 14360570
 MIF 305299
 Przydział płatności 4149 4991 0965 9985

ЄДРПОУ -  Kod Jednolitego Państwowego Rejestru Przedsiębiorstw i Organizacji Ukrainy jest unikalnym numerem identyfikacyjnym podmiotu prawnego w Jednolitym Krajowym Rejestrze Przedsiębiorstw i Organizacji Ukrainy

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Alla Lykhovyd - awatar

Alla Lykhovyd

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij