Monika Ressel
Gwiazdeczka dziś miała zabieg kastracji i usunięcie przepukliny.
Dziękuję każdemu za wsparcie.


Pomóż Gwiazdce odzyskać zdrowie i bezpieczne życie 🐾✨
Po uratowaniu Pompusia i Minnie — które dziś cieszą się już kochającymi domami — pod moją opiekę trafiła kolejna mała istotka, Gwiazdka.
Wieczorem błąkała się samotnie przy ruchliwej ulicy… W miejscu, gdzie ktoś najprawdopodobniej ją porzucił. Ma zaledwie około 4 miesięcy, a już poznała, czym jest strach, ból i choroba.
Gwiazdka walczy z kocim katarem, a jej lewe oko było w dramatycznym stanie — z owrzodzeniem i trwałym uszkodzeniem. Nie wiem w jakim stopniu oko zostało uszkodzone przez chorobę . Jest w trakcie leczenia. Została już odrobaczona i zabezpieczona przeciwko pchłom
Na co zbieram:
📌 leczenie i kontynuacja terapii oka
📌 najlepszej jakości karma dla kociąt ( obecnie je karmę dr Malou)
📌 szczepienia i badania kontrolne
📌 podstawowe akcesoria: żwirek
Każda, nawet najmniejsza wpłata ma ogromne znaczenie.
Dziękujemy za Twoje dobre serce ❤️
Udostępnij, pomóż – razem możemy więcej!
Gwiazdeczka dziś miała zabieg kastracji i usunięcie przepukliny.
Dziękuję każdemu za wsparcie.

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!