Zbiórka Zbieram na terapię hiperbaryczna - miniaturka zdjęcia

Zbieram na terapię hiperbaryczna Jak założyć taką zbiórkę?

Zbliżenie na ranę na nodze, z widocznymi śladami gojenia.

Zbieram na terapię hiperbaryczna

0 zł  z 1 500 zł (Cel)
Heart icon
Dokonaj pierwszej wpłaty.
Każda złotówka się liczy.
Wpłać terazUdostępnij
 
Joanna Juraszewska - awatar

Joanna Juraszewska

Organizator zbiórki

Witam 

Nazywam się Joanna mam 31 lat 

Od 5 lat choruje na  przewlekła chorobę autoimmunologiczne toczeń.

Ta choroba niestety jest nieuleczalna,  można tylko łagodzić  objawy. 

W grudniu 2024 bardzo spuchła mi lewa noga I trafiłam do szpitala. 

Okazało się że mam ropne zapalenie tkanki. Cały styczeń leżałam na oddziale ortopedycznym. 10 marca miałam operacje  czyszczenia całej powięzi. Pan doktor zrobił to bardzo dobrze i zaszyl sporą rane  ale do tej pory noga się nie zagoiła. W przypadku tej choroby i przez leki które  biore na codzień  rany się bardzo slabo i wolno goją. Mój organizm potrzebuje tlenoterapi aby się szybko to zagoiło. Cena takiej jednej sesji to około 150 zl. Od 2023r nie pracuje z powodu choroby.  Obecnie czekam  na odpowiedź z ZUS o rente.  Nie stać mnie aby tyle zapłacić.   Żyjemy z mężem z jednej pensji i mamy na utrzymaniu dom oraz 6 letnia córkę. 

Dlatego założyłam tą zbiórkę, bo być  może  ktoś dołoży 1zl do tego abym szybciej wyzdrowiała i mogła  zacząć pracę od września.

Dziękuję 

0 zł  z 1 500 zł (Cel)
Heart icon
Dokonaj pierwszej wpłaty.
Każda złotówka się liczy.
Wpłać terazUdostępnij
 
Joanna Juraszewska - awatar

Joanna Juraszewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Heart iconDokonaj pierwszej wpłaty

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

fundraiser thumbnail
Załóż swoją zbiórkę

Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!

fundraiser thumbnail