
Witam
Nazywam się Joanna mam 31 lat
Od 5 lat choruje na przewlekła chorobę autoimmunologiczne toczeń.
Ta choroba niestety jest nieuleczalna, można tylko łagodzić objawy.
W grudniu 2024 bardzo spuchła mi lewa noga I trafiłam do szpitala.
Okazało się że mam ropne zapalenie tkanki. Cały styczeń leżałam na oddziale ortopedycznym. 10 marca miałam operacje czyszczenia całej powięzi. Pan doktor zrobił to bardzo dobrze i zaszyl sporą rane ale do tej pory noga się nie zagoiła. W przypadku tej choroby i przez leki które biore na codzień rany się bardzo slabo i wolno goją. Mój organizm potrzebuje tlenoterapi aby się szybko to zagoiło. Cena takiej jednej sesji to około 150 zl. Od 2023r nie pracuje z powodu choroby. Obecnie czekam na odpowiedź z ZUS o rente. Nie stać mnie aby tyle zapłacić. Żyjemy z mężem z jednej pensji i mamy na utrzymaniu dom oraz 6 letnia córkę.
Dlatego założyłam tą zbiórkę, bo być może ktoś dołoży 1zl do tego abym szybciej wyzdrowiała i mogła zacząć pracę od września.
Dziękuję
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!