Zbiórka Pomoc dla Szymonka - zdjęcie główne

Pomoc dla Szymonka

251 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Iza Stepnowska - awatar

Iza Stepnowska

Organizator zbiórki

Zwracam się z ogromną prośbą o pomoc w leczeniu naszego czteroletniego Szymonka.  Szymon od 13 maja 2017 cierpi na nieuleczalną chorobę, jaką jest cukrzyca typ I. Jest to choroba, która niszczy komórki produkcyjne insulinę. Szymonek wymaga stałej kontroli poziomu cukru we krwi , co wiąże się z nakłuwaniem paluszków minimum 8 razy dziennie a niekiedy nawet więcej Szymonek musi przyjmować insulinę za pomocą pompy insulinowej . Zbieramy pieniądze na pompę insulinową MiniMed 640G, sensory, dzięki którymi możemy monitorować stężenie cukru we krwi i zapobiec niebezpiecznym dla niego spadkom cukru,  które szkodzą organom wewnętrznym, mogą one doprowadzić do śpiączki a w najgorszym przypadku do śmierci . 

Każdy dzień życia dzieci z cukrzycą to nieustanna i niewyrównana walka z chorobą o         normo-glikemie. 


Dziękuję z całego serca tym, którzy pomogą i wesprą mojego Szymka . 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
251 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Iza Stepnowska - awatar

Iza Stepnowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Monika Bryk - awatar
Monika Bryk
100
Karolina - awatar
Karolina
50
Joanna Suchecka - awatar
Joanna Suchecka
50
Wiola - awatar
Wiola
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij