Zbiórka Kobiety RATUJĄ Kobiety - zdjęcie główne

Kobiety RATUJĄ Kobiety

1 530 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Chrześcijańskie Stowarzyszenie Dobroczynne w Słupsku - awatar

Chrześcijańskie Stowarzyszenie Dobroczynne w Słupsku

Organizator zbiórki

Każda historia jest inna, często poplątana, ale najważniejszy jest cel – powrót do normalnego i godnego życia.

Kobiety bezdomne i te doświadczające przemocy domowej zasługują na szacunek i troskę. 

Miejsce schronienia, prowadzone przez Chrześcijańskie Stowarzyszenie Dobroczynne w Słupsku to coś więcej niż chwilowa pomoc, to wsparcie całą dobę!

I Ty możesz RATOWAĆ KOBIETY!

Pomóż nam zmieniać rzeczywistość tych osób!

Zebrane pieniądze przeznaczymy na działania dla Kobiet, które otrzymują schronienie w miejscu dla ofiar przemocy domowej i Mieszkaniu Chronionym Treningowym dla Kobiet Bezdomnych w Słupsku.

Więcej o CHSD

http://chsd.slupsk.pl/

https://www.facebook.com/ChsdSlupsk/

ChrześcijańskieStowarzyszenie Dobroczynne Oddział Terenowy w Słupsku jest organizacjąpozarządową o statusie organizacji pożytku publicznego, działającą od 2007 rokuna obszarze gminy i Miasta Słupska. Naszadziałalność koncentruje się na problematyce szeroko rozumianej pomocyspołecznej. 

Każde miejsce, które tworzymy jest przeznaczone dla ludzi, często odrzuconych, samotnych, zapomnianych, borykających się z różnymi życiowymi trudnościami. Naszym zadaniem jest dawać nadzieję i pomagać tym, którzy najczęściej sami nie wiedzą jak radzić sobie ze swoim życiem, którzy już stracili nadzieję.

Wierzymy, że warto walczyć o każdego człowieka.

 Chcemy tym ludziom pomagać i ich wspierać, dlatego nasze działania idą o wiele dalej. Przez codzienną pracę nad zmianą priorytetów życiowych, zachowań i nawyków, nasi podopieczni zaczynając nowe życie, wchodzą w świat z nowymi wartościami i celami.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 530 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Chrześcijańskie Stowarzyszenie Dobroczynne w Słupsku - awatar

Chrześcijańskie Stowarzyszenie Dobroczynne w Słupsku

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 11

Beata Kątnik - awatar
Beata Kątnik
50
Zybi - awatar
Zybi
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
AJ.Pisarek - awatar
AJ.Pisarek
50
M. P. - awatar
M. P.
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Dominika - awatar
Dominika
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij