Zbiórka Kobiety RATUJĄ Kobiety - zdjęcie główne

Kobiety RATUJĄ Kobiety

1 460 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Chrześcijańskie Stowarzyszenie Dobroczynne w Słupsku - awatar

Chrześcijańskie Stowarzyszenie Dobroczynne w Słupsku

Organizator zbiórki

Każda historia jest inna, często poplątana, ale najważniejszy jest cel – powrót do normalnego i godnego życia.

Kobiety bezdomne i te doświadczające przemocy domowej zasługują na szacunek i troskę. 

Miejsce schronienia, prowadzone przez Chrześcijańskie Stowarzyszenie Dobroczynne w Słupsku to coś więcej niż chwilowa pomoc, to wsparcie całą dobę!

I Ty możesz RATOWAĆ KOBIETY!

Pomóż nam zmieniać rzeczywistość tych osób!

Zebrane pieniądze przeznaczymy na działania dla Kobiet, które otrzymują schronienie w miejscu dla ofiar przemocy domowej i Mieszkaniu Chronionym Treningowym dla Kobiet Bezdomnych w Słupsku.

Więcej o CHSD

http://chsd.slupsk.pl/

https://www.facebook.com/ChsdSlupsk/

ChrześcijańskieStowarzyszenie Dobroczynne Oddział Terenowy w Słupsku jest organizacjąpozarządową o statusie organizacji pożytku publicznego, działającą od 2007 rokuna obszarze gminy i Miasta Słupska. Naszadziałalność koncentruje się na problematyce szeroko rozumianej pomocyspołecznej. 

Każde miejsce, które tworzymy jest przeznaczone dla ludzi, często odrzuconych, samotnych, zapomnianych, borykających się z różnymi życiowymi trudnościami. Naszym zadaniem jest dawać nadzieję i pomagać tym, którzy najczęściej sami nie wiedzą jak radzić sobie ze swoim życiem, którzy już stracili nadzieję.

Wierzymy, że warto walczyć o każdego człowieka.

 Chcemy tym ludziom pomagać i ich wspierać, dlatego nasze działania idą o wiele dalej. Przez codzienną pracę nad zmianą priorytetów życiowych, zachowań i nawyków, nasi podopieczni zaczynając nowe życie, wchodzą w świat z nowymi wartościami i celami.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 460 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Chrześcijańskie Stowarzyszenie Dobroczynne w Słupsku - awatar

Chrześcijańskie Stowarzyszenie Dobroczynne w Słupsku

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 9

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
AJ.Pisarek - awatar
AJ.Pisarek
50
M. P. - awatar
M. P.
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Dominika - awatar
Dominika
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Zbigniew - awatar
Zbigniew
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij