
Cześć,
Jestem Mateusy ;)
Wpadłem na pomysł uzbierania kilku złotych na swoje marzenie w niecodzienny sposób.
Co właściwie chcę?
Moim celem jest uzbieranie 5000 zł na motocykl
Nie chcę otrzymywać pieniędzy za nic.
Każdy kto chce mnie wspomóc jest proszony o kontakt pod moim mailem: [email protected] w celu wybrania usługi którą mam mu zaoferować.
Zajmuję się:
-wszelakimi projektami graficznymi (loga itp)
-obróbkami zdjęć
-mixmastering wokalu
-montażem wideo
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!