Zbiórka Pomóżcie przywrócić wzrok psince - miniaturka zdjęcia

Pomóżcie przywrócić wzrok psince Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomóżcie przywrócić wzrok psince - zdjęcie główne

Pomóżcie przywrócić wzrok psince

51 zł  z 4 400 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Magdalena Florczak - awatar

Magdalena Florczak

Organizator zbiórki

Cześć wszystkim! 


Sześć lat temu przygarnęłam przywiązaną do drzewa roczną suczkę. Od razu się w niej zakochałam, w jej czarnych jak węgielki oczach... Od tamtej pory jest ona dla mnie wszystkim i co dzień pokazuje jak bardzo jest wdzięczna za odmienienie jej losu. Nasza czarnulka była prawdopodobnie bita, dużo czasu nam zajęło, aby minęły jej lęki, np. przed miskami, głośnym dźwiękami, ludźmi, podniesioną do głaskania ręką.. Teraz ufa nam bezgranicznie, niestety ostetnio bardzo choruje, a jej spojrzenie, które kiedyś sięgało aż w głąb ludzkiej duszy jest mętne, & martwe i jakby nie jej... Pół roku temu zachorowała na trzustkę, miała słabe rokowania, udało ją się uratować i po długich miesiącach leczenia ustabilizować jej stan. Niestety powikłaniem jest cukrzyca, sunia dostaje dwa razy dziennie zastrzyk z insuliny, jest na specjalistycznej diecie, cukier na tę chwilę jest ustabilizowany. Robimy co w naszej mocy, żeby była szczęśliwa. Pech chciał, że parę tygodniu temu pogorszył jej się mocno wzrok, na ten moment widzi bardzo słabo, prawie nic, nie udało się uniknąć zaćmy cukrzycowej.

Nasza psinka zawsze była pełna życia, widać, że się stara walczyć ze swoją ułomnością, chce żyć i się bawić ze swoją przybraną siostrą :D. Jednak widać też po niej, że jest smutna i przybita swoim stanem. Nie bryka tak jak zawsze, na spacerach chodzi po malutku i tylko przy nodze, boi się oddalać. Często chowa się w szafie, czego nigdy nie robiła. Coraz częściej jest po prostu smutna...

Plus jest taki, że znaleźliśmy klinikę, która chce ją zoperować i dają jej ogromne szansę na przywrócenie wzroku. Niestety długie miesiące leczenia jej nadszarpnęły nasz budżet. Dlatego też prosimy Was, ludzie o dobrym serduszku, pomóżcie naszej małej wrócić do pełnej sprawności i odzyskać radość z życia, której zawsze miała w sobie ogrom. Kochamy ją i zrobimy dla niej wszystko. Ostatnie miesiące dużo się wycierpiała, tygodnie spędzone w klinice weterynaryjnej, długie leczenie... Nie pozwolimy, żeby znowu cierpiała. Ma dopiero siedem lat, jeszcze długie życie przed nią. Prosimy zatem o pomoc, każdy grosik się przyda, bo prócz operacji wchodzą w grę wizyty kontrolne i leki przed- i pooperacyjne. Będziemy wdzięczni za Waszą pomoc,a nasza czarnulka na pewno najbardziej! 

Liczymy na wasze wsparcie! :) 

Sama operacja to koszt: 4400 zł. 1700 zł za jedno oko plus 1000 zł wszczepienie soczewek, po zlikwidowaniu zmętnienia z powodu zaćmy. No i oczywiście wizyty konsultacyjne i leki, jednak zbieramy tylko tę minimalną kwotę na sam zabieg. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
51 zł  z 4 400 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Magdalena Florczak - awatar

Magdalena Florczak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Adrian Kupeć - awatar
Adrian Kupeć
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij