Zbiórka Październik u Kociary - zdjęcie główne

Październik u Kociary

635 zł  z 635 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób

Koszatniczkowy Dom Tymczasowy "u Kociary" zbiera na spłatę faktury za wizyty weterynaryjne w październiku 2019.

----------------------------------------------------------------------------------

Pinky

Pinky przeszedł comiesięczną kontrolę stomatologiczną. W znieczuleniu wziewnym skorygowano przerastające zęby.

William

William przeszedł kontrolę stomatologiczną. Stan jego zębów uległ pogorszeniu. W znieczuleniu wziewnym skorygowano przerastające zęby.

Kinderek

Stan Kinderka uległ znacznemu pogorszeniu. Zaobserwowano kichanie, trudności z oddychaniem, spadek masy ciała. Ze względu na problemy stomatologiczne wykonano zdjęcia RTG czaszki. Niestety zdjęcia pokazały pogłębienie się problemu zębów przerastających do jamy nosowej. Kinderka zakwalifikowano do zabiegu usunięcia zewnątrzustnego zębów, po ustabilizowaniu stanu ogólnego.

Niestety stan nie uległ stabilizacji i zabieg odbył się w przyspieszonym terminie.

Zabieg próbujący uratować życie odbył się 29.10.2019, niestety Kinderek zabiegu nie przeżył. 

Madi

Madi przeszła kontrolę stomatologiczną. Niestety stan jej zębów uległ pogorszeniu. Ubytek korony M2 prawej szczęki się powiększył i poszerzyła się jego kieszonka dziąsłowa. Dodatkowo stwierdzono ruchomość zęba M3. Zęba M2 skrócono i zalecono suplementację. 

Michonne

Michonne przeszła rutynową kontrolę stanu zdrowia przed adopcją. Niestety w badaniu paskowym moczu stwierdzono obecność erytrocytów, bilirubiny, ketonów i leukocytów. Od Michonne została pobrana krew na dodatkowe badania, w kierunku oceny nerek, wątroby i wykluczenia podejrzenia cukrzycy. U koszatniczki wprowadzono antybiotykoterapię i suplementację.


Judith i Carl

To para koszatniczek przekazana pod opiekę DT przez OTOZ Katowice.

Koszatniczki przeszły podstawowy przegląd zdrowia. Wykonano badania kału w kierunku pasożytów (flotacja i test Giardia) - nie stwierdzono obecności pasożytów. 

U Carla stwierdzono szmery nad górnymi drogami oddechowymi oraz wynicowującą się prostnicę z odbytu. W badaniu paskowym moczu stwierdzono obecność ketonów, bilirubiny i leukocytów. U koszatniczki wprowadzono antybiotykoterapię i suplementację wspomagającą pracę wątroby i nerek.

U Judith stwierdzono zwężenie lewej szpary powiekowej, zmniejszenie lewej gałki ocznej i zaćmę na lewym oku. Osłuchowo stwierdzono zaostrzone szmery nad górnymi i dolnymi drogami oddechowymi. W badaniu paskowym moczu stwierdzono obecność dużej ilości ketonów (podejrzenie cukrzycy) oraz bilirubiny. U koszatniczki wprowadzono antybiotykoterapię i suplementację wspomagającą pracę wątroby. 

--------------------------------------------------------------------------------

Faktura:

Faktura zbiorcza została wystawiona na kwotę 635 zł.

Bardzo prosimy o pomoc w spłacie faktury, bez Was nie jesteśmy w stanie pomagać potrzebującym gryzoniom. 

635 zł  z 635 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób

Wpłaty: 12

Katarzyna Mazur - awatar
Katarzyna Mazur
125
Whitee - awatar
Whitee
15
'Ari' - awatar
'Ari'
50
Magi Cal - awatar
Magi Cal
100
Milena Szpałek - awatar
Milena Szpałek
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Bożena - awatar
Bożena
35
Slawomir Cinimini - awatar
Slawomir Cinimini
20
Katarzyna Mazur - awatar
Katarzyna Mazur
50
Izabela - awatar
Izabela
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij