Zbiórka Stwórzmy kociarnię! - zdjęcie główne

Stwórzmy kociarnię!

361 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Kucko - awatar

Katarzyna Kucko

Organizator zbiórki

Ludzie po bardzo długim czasie naszej działalności, możemy w końcu stworzyć własną kociarnię! Dostaliśmy do dyspozycji takie oto pomieszczenie, które już niedługo będzie kocim rajem! Potrzebujemy Waszej pomocy, bo sami nie damy rady. Musimy kupić kilka drapaków, kilka legowisk, postawić półki i stoliki, tak aby te małą przestrzeń w ergonomiczny sposób zamienić w coś cudownego! Tyle razy udało nam się z Waszą pomocą zdziałać cuda, pomóżcie nam jeszcze raz.

Działania prowadzi Fundacja Zwierzęce Marzenia wraz z blogiem Kicikot

W imieniu kotów - dziękujemy!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
361 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Kucko - awatar

Katarzyna Kucko

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 12

anonimowo - awatar
anonimowo
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Jola - awatar
Jola
15
Karolina - awatar
Karolina
5
Figa - awatar
Figa
20
Marta - awatar
Marta
20
Agata - awatar
Agata
10
Alina - awatar
Alina
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Dorian, Kacper i Ola - awatar
Dorian, Kacper i Ola
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij