Zbiórka Mocne uderzenie, powolna śmierć. - miniaturka zdjęcia

Mocne uderzenie, powolna śmierć.

Zbiórka Mocne uderzenie, powolna śmierć. - zdjęcie główne

Mocne uderzenie, powolna śmierć.

791 zł z 2 300 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Wpłać teraz
 

Środek dnia, jeszcze jasno na dworze, przy ulicy idzie kot, raczej kotka nawet. Powoli wchodzi na ulicę, chce przebiec. Jest bezdomna, może po drugiej stronie ulicy znajdzie coś do jedzenia? Ułamek sekundy, silne uderzenie, wypadek. Kotka leży potrącona na ulicy. Co zrobił kierowca? Odjechał i zostawił kotkę na powolną śmierć. Nie rozumiemy. Dlaczego udajemy dobrych, empatycznych ludzi a z taką łatwością przychodzi nam zostawienie kogoś na śmierć? Ta kotka nie miała szans, nie miała siły wstać i odejść na pobocze. 

Na szczęście na świecie są też ludzie, nie bestie. Ktoś zgarnął tą cierpiącą kupkę przerażonego kota i zawiózł do lecznicy. Bardzo za to dziękujemy, za zaopiekowanie się kotką, dzięki Wam ona żyje. 

Z jednej lecznicy pojechała do drugiej, od tego momentu już jest pod naszą opieką. Dlaczego nie poinformowaliśmy wczoraj o zdarzeniu i o zbiórce? Bo nie wiadomo było czy przeżyje do rana. Kotka przyjechała do kliniki z mocnymi zaburzeniami neurologicznymi (kręciła się w kółko i przewracała), ze zwężonymi źrenicami i z cechami obrzęku i krwiaka mózgu, były też ruchy pływackie - była bliska śmierci. 

Jak bardzo cierpi wie ona sama. Nie wiemy co dokładnie z nią jest, musi przejść diagnostykę. Musi mieć jak najszybciej zrobiony tomograf, miała już wstępne badania, ale to za mało.

Nie wiemy co dzieje się w jej główce, może być poważnie uszkodzona. 

Tomograf to koszt 600zł, wymaga też bardzo intensywnej opieki na szpitalu a tam spędzi około 14 dni. Niestety kolejny trudny zwierzak to kolejne ogromne koszty. Potem utrzymanie takiego kota na czas rehabilitacji....

Prosimy, niech nikt nie przejdzie obojętnie obok tragedii tej kotki. Ona nie weszła specjalnie pod ten samochód, ona bardzo chce żyć...  Nie możemy pozwolić by odchodziła w bólu. 

Apelujemy, prosimy o drobne wpłaty. Wystarczy, że 1000 osób wpłaci po 2zł. Kochani, w grupie siła. Bez Was ona nie da rady.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    26.01.19
    26.01.19

    Mocno trzymam kciuki, razem z moim Mruczkiem.

791 zł z 2 300 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 30

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Bezi - awatar
Bezi
20
Ewaa - awatar
Ewaa
20
rrrr - awatar
rrrr
10
Ewa Z - awatar
Ewa Z
10
Ewka - awatar
Ewka
20
Agnieszka Choroszyńska - awatar
Agnieszka Choroszyńska
20
Marlena - awatar
Marlena
5
Małgoś - awatar
Małgoś
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij