Zbiórka Mocne uderzenie, powolna śmierć. - miniaturka zdjęcia

Mocne uderzenie, powolna śmierć. Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Mocne uderzenie, powolna śmierć. - zdjęcie główne

Mocne uderzenie, powolna śmierć.

791 zł  z 2 300 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób

Środek dnia, jeszcze jasno na dworze, przy ulicy idzie kot, raczej kotka nawet. Powoli wchodzi na ulicę, chce przebiec. Jest bezdomna, może po drugiej stronie ulicy znajdzie coś do jedzenia? Ułamek sekundy, silne uderzenie, wypadek. Kotka leży potrącona na ulicy. Co zrobił kierowca? Odjechał i zostawił kotkę na powolną śmierć. Nie rozumiemy. Dlaczego udajemy dobrych, empatycznych ludzi a z taką łatwością przychodzi nam zostawienie kogoś na śmierć? Ta kotka nie miała szans, nie miała siły wstać i odejść na pobocze. 

Na szczęście na świecie są też ludzie, nie bestie. Ktoś zgarnął tą cierpiącą kupkę przerażonego kota i zawiózł do lecznicy. Bardzo za to dziękujemy, za zaopiekowanie się kotką, dzięki Wam ona żyje. 

Z jednej lecznicy pojechała do drugiej, od tego momentu już jest pod naszą opieką. Dlaczego nie poinformowaliśmy wczoraj o zdarzeniu i o zbiórce? Bo nie wiadomo było czy przeżyje do rana. Kotka przyjechała do kliniki z mocnymi zaburzeniami neurologicznymi (kręciła się w kółko i przewracała), ze zwężonymi źrenicami i z cechami obrzęku i krwiaka mózgu, były też ruchy pływackie - była bliska śmierci. 

Jak bardzo cierpi wie ona sama. Nie wiemy co dokładnie z nią jest, musi przejść diagnostykę. Musi mieć jak najszybciej zrobiony tomograf, miała już wstępne badania, ale to za mało.

Nie wiemy co dzieje się w jej główce, może być poważnie uszkodzona. 

Tomograf to koszt 600zł, wymaga też bardzo intensywnej opieki na szpitalu a tam spędzi około 14 dni. Niestety kolejny trudny zwierzak to kolejne ogromne koszty. Potem utrzymanie takiego kota na czas rehabilitacji....

Prosimy, niech nikt nie przejdzie obojętnie obok tragedii tej kotki. Ona nie weszła specjalnie pod ten samochód, ona bardzo chce żyć...  Nie możemy pozwolić by odchodziła w bólu. 

Apelujemy, prosimy o drobne wpłaty. Wystarczy, że 1000 osób wpłaci po 2zł. Kochani, w grupie siła. Bez Was ona nie da rady.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    26.01.2019
    26.01.2019

    Mocno trzymam kciuki, razem z moim Mruczkiem.

791 zł  z 2 300 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób

Wpłaty: 30

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Bezi - awatar
Bezi
20
Ewaa - awatar
Ewaa
20
rrrr - awatar
rrrr
10
Ewa Z - awatar
Ewa Z
10
Ewka - awatar
Ewka
20
Agnieszka Choroszyńska - awatar
Agnieszka Choroszyńska
20
Marlena - awatar
Marlena
5
Małgoś - awatar
Małgoś
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij