Zbiórka Kociak z obciętą łapką - zdjęcie główne

Kociak z obciętą łapką

2 140 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 57 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Kasia Borek - awatar

Kasia Borek

Organizator zbiórki

Jak dużo nieszczęść może spaść na jednego kociaka? To maleństwo pobiło wszelkie rekordy.

Otrzymaliśmy informację, że przy jednej z dróg, w słońcu, leży mały kociak z obciętą łapką. Niestety, jak to zwykle bywa, na zgłoszeniu się skończyło i konieczna była szybka interwencja wolontariuszy.

Na miejscu zastaliśmy około 7 - tygodniowego malucha, ledwie przytomnego z bólu. Był cały zakrwawiony, a po łapce została tylko wystająca kość.

W lecznicy kociak dostał leki przeciwbólowe, a następnego dnia był operowany. 

Niestety, na tym się nie skończyło. Zaczęło nas niepokoić jego oczko. Wyglądało jakby w środku był wylew wywołany urazem. Ponowna wizyta u lekarza i maluch dostał całą serię leków...była jeszcze nadzieja, że oczko uda się uratować. Jednak to, robiło się coraz większe, a kiedy tymczasowa opiekunka usłyszała w pewnym momencie krzyk kociaka, wywołany z pewnością ogromnym bólem, było jasne, że na sygnale trzeba znowu jechać do lecznicy.

Co tu więcej pisać...potrzebujemy pomocy!!!!

Ratowanie tego nieszczęśnika to ogromne koszty, a jesteśmy dopiero na początku drogi - walki o jego życie :(


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.07.2020
  28.07.2020

  Dla Kotysia, dziewczyny dziękuję za pomoc

 • Agata - awatar

  Agata

  28.07.2020
  28.07.2020

  Mam nadzieje że biedactwo szybko dojdzie do zdrowia 💕😻

2 140 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 57 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Kasia Borek - awatar

Kasia Borek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 57

Ania - awatar
Ania
20
Ewa Kapusta - awatar
Ewa Kapusta
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Alexa - awatar
Alexa
50
Kocia Mama - awatar
Kocia Mama
203
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Daniel - awatar
Daniel
5
Julia Chorąży - awatar
Julia Chorąży
7
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Muszkieter - awatar
Muszkieter
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij