Zbiórka Kolejne kocie dziecko - zdjęcie główne

Kolejne kocie dziecko

410 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Joanna Kaniewska - awatar

Joanna Kaniewska

Organizator zbiórki

Kolejne kocie dziecko . Tym razem znalezione w śmietniku . Kolejny kot do wykarmienia, a mamy ich pod opieką ponad dwadzieścia i wszystkim szukamy domów , kolejne zwierzę które potrzebuje naszego finansowego wsparcia bo poza kotami opiekujemy się też psami i gryzoniami .

Mieliśmy już nie brać kolejnych zwierząt pod opiekę, tylko w wypadku bezpośredniego zagrożenia życia ale czy zostawienie 8 tygodniowego maleństwa w zimne noce, bez opieki to nie bezpośrednie zagrożenie życia ?

Bardzo prosimy choć o najmniejsze wpłaty bo zwierzaki muszą jeść codzienne, codziennie muszą mieć sprzątane i codziennie trzeba się nimi opiekować. Ale są szczęśliwe i to dla nas jest najważniejsze ❤️

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Monika P. - awatar

    Monika P.

    29.09.2017
    29.09.2017

    Pomagajmy Kociakom😆

410 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Joanna Kaniewska - awatar

Joanna Kaniewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 9

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
80
Maria K. - awatar
Maria K.
30
Basia - awatar
Basia
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Monika P. - awatar
Monika P.
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Mmmm - awatar
Mmmm
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij