Zbiórka Umierające kocięta z działek - miniaturka zdjęcia

Umierające kocięta z działek Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Umierające kocięta z działek - zdjęcie główne

Umierające kocięta z działek

565 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Kłoszewska-Klęczar - awatar

Anna Kłoszewska-Klęczar

Organizator zbiórki

Trzy kocięta koczowały bez jakiegokolwiek schronienia na działkach pod Myślenicami. Czasami ktoś zostawił im mleko, które często zamarzło lub kawałek suchego chleba, rzadziej karmę dla kotów. Coraz bardziej chudły, coraz więcej chorób zaczęło pożywiać się na ich maleńkich ciałkach - pchły i świerzb, koci katar który coraz bardziej utrudniał patrzenie i oddychanie, glisty i tasiemce które pożerały część każdego posiłku. I pewnie w krótkim czasie zakończyłyby swój marny żywot gdyby nie zauważył je pewien młody człowiek. Nie tylko zauważył ale też poświęcił czas by je złapać i poprosić o pomoc dla nich. Naiwnie licząc że miejsca takie jak schroniska dla zwierząt udzielą pomocy umierającym maluchom zawiózł je do krakowskiego schroniska które jednak kategorycznie odmówiło pomocy maluchom. Jeden z pielęgniarzy wskazał nasz hotel jako miejsce gdzie czasami takie biedy znajdują pomoc. Tak karton pełen kociego nieszczęścia trafił do nas.  Okazało się że są dwie siostrzyczki Wanda i Wenus i braciszek Wiking. W najgorszym stanie jest Wanda która ma problemy z oddychaniem, waży zaledwie 1,24 kg i nie chce jeść. Wszystkie kociaki dostały antybiotyk, lydium, immunactive na poprawę odporności. Inhalacje lekiem i wodą morską i solą fizjologiczną muszą na razie dostawać co dwie godziny. Na razie rokowania są ostrożne, szczególnie dla Wandy. Wszystkie kocięta z ufnością znoszą nasze zabiegi i wtulają się w nas jakby potrafiły zrozumieć jak bardzo chcemy im pomóc.


Ponieważ nie jesteśmy żadną organizacją i nie mamy funduszu na takie działania bardzo prosimy o wsparcie naszej dzielnej kociej trójki. Nie pozwolimy im umrzeć. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Ola K - awatar

    Ola K

    11.04.2018
    11.04.2018

    Oby dzieciaczki wyzdrowiały!

565 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Kłoszewska-Klęczar - awatar

Anna Kłoszewska-Klęczar

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 21

Ola K - awatar
Ola K
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Dorota  Mościcka-Olchowik - awatar
Dorota Mościcka-Olchowik
10
monika wenda-mazuga - awatar
monika wenda-mazuga
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy - awatar
Anonimowy
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
9
Daria Orzeł - awatar
Daria Orzeł
20
Monika - awatar
Monika
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij