Zbiórka Na ratunek kocim szkielecikom - miniaturka zdjęcia

Na ratunek kocim szkielecikom

Na ratunek kocim szkielecikom

3 311 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 129 osób
Wpłać teraz
 
Ewa Kędzierska - awatar

Ewa Kędzierska

Organizator zbiórki

Zaczęło się od anonimowego telefonu: są 2 koty, ledwo trzymają się na nogach, pomóżcie im!! Na miejscu okazało się, że są 3 koty, 2 z nich skrajnie wychudzone, sierść w opłakanym stanie :( Zostały zabrane i od razu przewiezione do lecznicy.

Okazało się, że trikolorka Ewcia ma rozległe obustronne zapalenie płuc, ogromny rozrost w pyszczku, świerzbowca, nicienie i wszoły, była skrajnie wychudzona. Miała trudności z utrzymaniem się na nogach, wysoką gorączkę i duszności. Jej los nie był pewny. Testy wyszły ujemne, i o dziwo badania również nie wyglądały najgorzej. Podjęte zostało odpowiednie leczenie. Pobraliśmy też wycinek z pyszczka na badania histopatologiczne i czekamy na wyniki.


Laki, to jeden z młodych około 8 miesięcznych rudzików. Również miał obustronne rozległe zapalenie płuc, był wychudzony, zarobaczony, z wszołami. Testy ujemne. Dodatkowo najprawdopodobniej na skutek nie leczonego wcześniej kociego kataru doszło do nieodwracalnego uszkodzenia oczka :( Zostało podjęte odpowiednie leczenie.Luk to drugi z zabranych rudzików. On był w najlepszym stanie. Był szczupły ale najwidoczniej również najbardziej odporny z całej trójki. Po tym jak pozbędziemy się wszołów Luk może się już właściwie rozglądać za swoim domkiem. Został odrobaczony, wykastrowany.


Wszystkie trzy kotki przebywają obecnie w odpłatnym hoteliku, nadal wymagają leczenia, dobrej jakościowo karmy. Nie wiemy jeszcze co z Ewcią, niebawem będzie wynik badania histopatologicznego i wówczas podjęta zostanie decyzja co dalej z rozrostem w jej pyszczku.

Bardzo prosimy o wsparcie, same nie damy rady :( Nie są to jedyne kotki, którym pomagamy. Mamy pod opieką również kocie maluszki i dorosłe koty. Mimo iż nasi pacjenci traktowani są ulgowo w gabinetach weterynaryjnych to koszty leczenia, odrobaczeń, szczepień i kastracji są bardzo wysokie :(

Konta do zbiórki użyczyło nam Świętokrzyskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami "Zwierzak" z Kielc - Dziękujemy :)

Prosimy, pomóżcie nam pomagać 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Angelika Littwin - awatar

  Angelika Littwin

  18.06.17
  18.06.17

  Oby szybko wyzdrowialy, wszystkie :)

 • Małgorzata - awatar

  Małgorzata

  16.06.17
  16.06.17

  Trzymajcie sie kociska będzie dobrze, wszyscy kociarze są z wami. Dacie radę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.06.17
  16.06.17

  Tylko tyle mogłam przelać :( ,ale zawsze coś. Trzymajcie się kocie serduszka,bądźcie silne :( :( :(.

 • Izabela Nawrat - awatar

  Izabela Nawrat

  16.06.17
  16.06.17

  Zdrówka koteńki ,Życzę wam najlepszych domków 😻

 • Anonim: niech wam idzie na zdrówko - awatar

  Anonim: niech wam idzie na zdrówko

  16.06.17
  16.06.17

  Zdrowiejcie szybko!

3 311 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 129 osób
Wpłać teraz
 
Ewa Kędzierska - awatar

Ewa Kędzierska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 129

Anna - awatar
Anna
20
Jadwiga - awatar
Jadwiga
20
Sara Krzywopust - awatar
Sara Krzywopust
5
Anna Sadowska Sokol - awatar
Anna Sadowska Sokol
50
Angelika Littwin - awatar
Angelika Littwin
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Małgorzata - awatar
Małgorzata
50
Ania - awatar
Ania
30
magdalena holm - awatar
magdalena holm
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij