Zbiórka Na ratunek kocim szkielecikom - miniaturka zdjęcia

Na ratunek kocim szkielecikom Jak założyć taką zbiórkę?

Na ratunek kocim szkielecikom

3 311 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 129 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewa Kędzierska - awatar

Ewa Kędzierska

Organizator zbiórki

Zaczęło się od anonimowego telefonu: są 2 koty, ledwo trzymają się na nogach, pomóżcie im!! Na miejscu okazało się, że są 3 koty, 2 z nich skrajnie wychudzone, sierść w opłakanym stanie :( Zostały zabrane i od razu przewiezione do lecznicy.

Okazało się, że trikolorka Ewcia ma rozległe obustronne zapalenie płuc, ogromny rozrost w pyszczku, świerzbowca, nicienie i wszoły, była skrajnie wychudzona. Miała trudności z utrzymaniem się na nogach, wysoką gorączkę i duszności. Jej los nie był pewny. Testy wyszły ujemne, i o dziwo badania również nie wyglądały najgorzej. Podjęte zostało odpowiednie leczenie. Pobraliśmy też wycinek z pyszczka na badania histopatologiczne i czekamy na wyniki.


Laki, to jeden z młodych około 8 miesięcznych rudzików. Również miał obustronne rozległe zapalenie płuc, był wychudzony, zarobaczony, z wszołami. Testy ujemne. Dodatkowo najprawdopodobniej na skutek nie leczonego wcześniej kociego kataru doszło do nieodwracalnego uszkodzenia oczka :( Zostało podjęte odpowiednie leczenie.Luk to drugi z zabranych rudzików. On był w najlepszym stanie. Był szczupły ale najwidoczniej również najbardziej odporny z całej trójki. Po tym jak pozbędziemy się wszołów Luk może się już właściwie rozglądać za swoim domkiem. Został odrobaczony, wykastrowany.


Wszystkie trzy kotki przebywają obecnie w odpłatnym hoteliku, nadal wymagają leczenia, dobrej jakościowo karmy. Nie wiemy jeszcze co z Ewcią, niebawem będzie wynik badania histopatologicznego i wówczas podjęta zostanie decyzja co dalej z rozrostem w jej pyszczku.

Bardzo prosimy o wsparcie, same nie damy rady :( Nie są to jedyne kotki, którym pomagamy. Mamy pod opieką również kocie maluszki i dorosłe koty. Mimo iż nasi pacjenci traktowani są ulgowo w gabinetach weterynaryjnych to koszty leczenia, odrobaczeń, szczepień i kastracji są bardzo wysokie :(

Konta do zbiórki użyczyło nam Świętokrzyskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami "Zwierzak" z Kielc - Dziękujemy :)

Prosimy, pomóżcie nam pomagać 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Angelika Littwin - awatar

  Angelika Littwin

  18.06.2017
  18.06.2017

  Oby szybko wyzdrowialy, wszystkie :)

 • Małgorzata - awatar

  Małgorzata

  16.06.2017
  16.06.2017

  Trzymajcie sie kociska będzie dobrze, wszyscy kociarze są z wami. Dacie radę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.06.2017
  16.06.2017

  Tylko tyle mogłam przelać :( ,ale zawsze coś. Trzymajcie się kocie serduszka,bądźcie silne :( :( :(.

 • Izabela Nawrat - awatar

  Izabela Nawrat

  16.06.2017
  16.06.2017

  Zdrówka koteńki ,Życzę wam najlepszych domków 😻

 • Anonim: niech wam idzie na zdrówko - awatar

  Anonim: niech wam idzie na zdrówko

  16.06.2017
  16.06.2017

  Zdrowiejcie szybko!

3 311 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 129 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewa Kędzierska - awatar

Ewa Kędzierska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 129

Anna - awatar
Anna
20
Jadwiga - awatar
Jadwiga
20
Sara Krzywopust - awatar
Sara Krzywopust
5
Anna Sadowska Sokol - awatar
Anna Sadowska Sokol
50
Angelika Littwin - awatar
Angelika Littwin
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Małgorzata - awatar
Małgorzata
50
Ania - awatar
Ania
30
magdalena holm - awatar
magdalena holm
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij