Zbiórka Na pomoc niechcianym mruczkom - miniaturka zdjęcia

Na pomoc niechcianym mruczkom Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Na pomoc niechcianym mruczkom - zdjęcie główne

Na pomoc niechcianym mruczkom

40 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Izabella Samborska - awatar

Izabella Samborska

Organizator zbiórki

Jestem wolontariuszem Stowarzyszenia Dog Rescue od kilku lat. Moim marzeniem na dziś jest uzbierać fundusze pozwalające otoczyć opieką niechciane mioty kociąt oraz koty z wypadków jakie znajdują się pod ich opieką. 

Ta pomoc znaczy dla mnie wiele. Problem porzuceń wakacyjnych nie dotyczy jedynie psów, którymi też się zajmuję a też kotów. Kilkadziesiąt kociaków co rok... to masa kosztów weterynaryjnych przekraczających wszelkie wyobrażenia. 

Część maluchów mimo walki tracimy, ale koszty po tej walce zostają. Stowarzyszenie Dog Rescue pomaga ile w ich mocy ale możliwości sa wprost proporcjonalne do finansów. Opiekę nad podopiecznymi moga sprawować jedynie dzięki darowiznom - wszyscy jednak zdajemy sobie sprawę jak wiele próśb o pomoc przewija się w sieci... to ocean potrzeb.

W swoim wolontariacie, poza innymi działaniami prowadzę tez dom tymczasowy - awaryjny dom tymczasowy. Przy własnym pięcio-sztukowym stadzie nie mogę przyjąć pod dach wielu maluszków. Na własnej skórze odczuwam w mikroskopijnym stopniu na czym polega opieka nad potrzebującym kociakiem. Jeden maluch to nieprzespane noce, częste wizyty weterynaryjne, kroplówki, dokarmianie a każdy z nas pracuje i gdzies tam w tle działań dla zwierząt prowadzi prywatne życie. A kilkanaście maluchów, które nie maja domów tymczasowych? ...TO DOPIERO OGROM PRACY.

Do powyższych dochodzą zwierzaki z wypadków, mijane na poboczach drogi przez setki aut. Trafiają do Stowarzyszenia i wymagają diagnostyki, leczenia, zabiegów operacyjnych, rehabilitacji, długich pobytów w klinice. Zanim dojdą do sprawności mija wiele czasu a rachunki rosną... . Uzbieranie na leczenie powypadkowców jest porównywalne do reakcji na nich na drodze, tak jak wiele aut nie zatrzyma się by sprawdzić stan zwierzaka i mu pomóc tak samo niewielu w stosunku do potrzeb jest wspierających. Natomiast ci co wspierają pomagają nie tylko nam i mimo ich ogromnych serc nie są w stanie pomóc ponad własne możliwości. Na zdjęciu Zawa...ze złamana łapką, a jest jeszcze Silver, Felix...

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    14.08.2019
    14.08.2019

    na dobry początek grosik

40 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Izabella Samborska - awatar

Izabella Samborska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij