Zbiórka Na pomoc niechcianym mruczkom - miniaturka zdjęcia

Na pomoc niechcianym mruczkom

Zbiórka Na pomoc niechcianym mruczkom - zdjęcie główne

Na pomoc niechcianym mruczkom

40 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Izabella Samborska - awatar

Izabella Samborska

Organizator zbiórki

Jestem wolontariuszem Stowarzyszenia Dog Rescue od kilku lat. Moim marzeniem na dziś jest uzbierać fundusze pozwalające otoczyć opieką niechciane mioty kociąt oraz koty z wypadków jakie znajdują się pod ich opieką. 

Ta pomoc znaczy dla mnie wiele. Problem porzuceń wakacyjnych nie dotyczy jedynie psów, którymi też się zajmuję a też kotów. Kilkadziesiąt kociaków co rok... to masa kosztów weterynaryjnych przekraczających wszelkie wyobrażenia. 

Część maluchów mimo walki tracimy, ale koszty po tej walce zostają. Stowarzyszenie Dog Rescue pomaga ile w ich mocy ale możliwości sa wprost proporcjonalne do finansów. Opiekę nad podopiecznymi moga sprawować jedynie dzięki darowiznom - wszyscy jednak zdajemy sobie sprawę jak wiele próśb o pomoc przewija się w sieci... to ocean potrzeb.

W swoim wolontariacie, poza innymi działaniami prowadzę tez dom tymczasowy - awaryjny dom tymczasowy. Przy własnym pięcio-sztukowym stadzie nie mogę przyjąć pod dach wielu maluszków. Na własnej skórze odczuwam w mikroskopijnym stopniu na czym polega opieka nad potrzebującym kociakiem. Jeden maluch to nieprzespane noce, częste wizyty weterynaryjne, kroplówki, dokarmianie a każdy z nas pracuje i gdzies tam w tle działań dla zwierząt prowadzi prywatne życie. A kilkanaście maluchów, które nie maja domów tymczasowych? ...TO DOPIERO OGROM PRACY.

Do powyższych dochodzą zwierzaki z wypadków, mijane na poboczach drogi przez setki aut. Trafiają do Stowarzyszenia i wymagają diagnostyki, leczenia, zabiegów operacyjnych, rehabilitacji, długich pobytów w klinice. Zanim dojdą do sprawności mija wiele czasu a rachunki rosną... . Uzbieranie na leczenie powypadkowców jest porównywalne do reakcji na nich na drodze, tak jak wiele aut nie zatrzyma się by sprawdzić stan zwierzaka i mu pomóc tak samo niewielu w stosunku do potrzeb jest wspierających. Natomiast ci co wspierają pomagają nie tylko nam i mimo ich ogromnych serc nie są w stanie pomóc ponad własne możliwości. Na zdjęciu Zawa...ze złamana łapką, a jest jeszcze Silver, Felix...

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    14.08.19
    14.08.19

    na dobry początek grosik

40 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Izabella Samborska - awatar

Izabella Samborska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij