Zbiórka Postrzelony i połamany POPIEL - miniaturka zdjęcia

Postrzelony i połamany POPIEL Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Postrzelony i połamany POPIEL - zdjęcie główne

Postrzelony i połamany POPIEL

2 155 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 59 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Kiraga - awatar

Katarzyna Kiraga

Organizator zbiórki

POPIEL to dorodny, dojrzały kocur w wieku ok. 6-7 lat. Do niedawna żył jako kot wolnożyjący na radomskich działkach. Pewnego dnia karmicielka zauważyła, że kocurek nie staje na jedną łapkę. Zabrała go do weta.

Tam pani doktor organoleptycznie stwierdziła złamanie prawej przedniej łapy. Natychmiast pojechaliśmy na rentgen. 

Diagnoza się niestety potwierdziła. Ale to nie koniec... Na zdjęciu rtg widać, że kot ma w boku śrut.. Musiał zatem ktoś do niego strzelać ! Kolejne kroki skierowane zostaną do chirurga, który łapkę poskłada i wyjmie z kota ciało obce w postaci śrutu oraz wykona od razu zabieg kastracji. Tak więc czeka POPIELA niebawem operacja i to poważna.

Sami rozumiecie, że nie możemy później wypuścić tego biedaka w dotychczasowe miejsce bytowania, gdzie spotkało go aż tyle złego. Nie jest to bezpieczna okolica. Dlatego już teraz zaczynamy szukać domu dla Popiela. To duży, spokojny i kontaktowy kocur. Bardzo lgnie do ręki człowieka, choć tyle nieszczęścia od niego doświadczył...

Dotychczasowe badania i pobyt w lecznicy już teraz generuje spore koszty. Zabieg chirurgiczny oraz późniejsze leczenie i ewentualna rehabilitacja to kolejne faktury. Nie udźwigniemy tych opłat bez Waszej pomocy. Bardzo prosimy o wsparcie w opłaceniu kosztów leczenia i opieki weterynaryjnej dla POPIELA.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Katarzyna Kiraga - awatar

  Katarzyna Kiraga

  18.05.2019
  18.05.2019

  Dzielny POPIEL..
  POPIEL po operacji zespolenia kości powoli wraca do zdrowia. Operacja polegała na złączeniu zlamanaej kiedyś kości za pomocą metalowej płytki i śrub. To była poważna ingerencja w ciało kocurka. Za ok 2-3 tygodnie czeka go ponowny zabieg. Tym razem będziemy ową płytkę wyjmować, pod warunkiem że kość się już zrośnie. Tymczasem nasz dzielny pacjent z niewiarygodną cierpliwością znosi niewygody rekonwalescencji.
  Bardzo prosimy o pomoc w opłaceniu kosztów zabiegów Popiela. Sami nie damy rady udźwignąć takich wydatków.

Komentarze


 • Murmandamus Ardanien - awatar

  Murmandamus Ardanien

  24.05.2019
  24.05.2019

  Jaka sytuacja Popielka?

  • Katarzyna Kiraga - awatar

   Katarzyna Kiraga - Organizator zbiórki

   27.05.2019
   27.05.2019

   Z łapką w zasadzie jest nieźle. Dobrze wszystko się goi. Tylko przyplątała mu się biegunka, której nie możemy jakoś wyleczyć... 😔

 • Marian Popiel - awatar

  Marian Popiel

  18.04.2019
  18.04.2019

  wszelkie podobieństwo przypadkowe. Też mam dwa adopciaki, jednego przygarniętego i pięć wolnych pod opieką. Pozdrawiam

  • Katarzyna Kiraga - awatar

   Katarzyna Kiraga - Organizator zbiórki

   18.04.2019
   18.04.2019

   🙂

 • Magdalena - awatar

  Magdalena

  15.04.2019
  15.04.2019

  Poszło! Oby się udało. :)

  • Katarzyna Kiraga - awatar

   Katarzyna Kiraga - Organizator zbiórki

   15.04.2019
   15.04.2019

   Wszyscy trzymamy kciuki aby tak było. Dziękujemy serdecznie za wsparcie dla kocurka. ❤️

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.04.2019
  14.04.2019

  Powodzenia!

  • Katarzyna Kiraga - awatar

   Katarzyna Kiraga - Organizator zbiórki

   14.04.2019
   14.04.2019

   Serdecznie dziękujemy za pomoc dla Popiela ❤️

2 155 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 59 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Kiraga - awatar

Katarzyna Kiraga

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 59

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Wiktoria - awatar
Wiktoria
5
Marzena - awatar
Marzena
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
72
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
TOMASZ NIEDZIELA - awatar
TOMASZ NIEDZIELA
50
Marta W - awatar
Marta W
20
Magdalena Czarnecka - awatar
Magdalena Czarnecka
20
Murmandamus Ardanien - awatar
Murmandamus Ardanien
100
Konrad - awatar
Konrad
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij