Zbiórka Kolano dla Kamci #22 - zdjęcie główne

Kolano dla Kamci #22

10 001 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 102 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Madzia Rosińska - awatar

Madzia Rosińska

Organizator zbiórki

Siema Wszystkim!

Moja Kochana Siostrzyczka Kamcia bardzo potrzebuje Waszej pomocy, by móc znowu stanąć między słupkami Swojej ukochanej bramki! Piłka nożna jest dla Niej "całym" życiem. Niestety los bywa bardzo przewrotny i wystawił Ją po raz drugi na ciężką próbę. Ponownie zerwała więzadła krzyżowe, tym razem w prawym kolanie. Przed Kamcią długa droga i walka o powrót na boisko, ale Ona jest twarda się nie poddaje!  

Jednak aby to wszystko było możliwe potrzebna jest kosztowna i skomplikowana operacja, ponieważ oprócz zerwanych więzadeł, uszkodzone są również więzadła poboczne piszczelowe i łąkotka. Kwota jaką Kamcia musi zebrać na operacje i późniejszą rehabilitację wynosi 10 000 zł...dlatego proszę Was o pomoc! Dzięki wspaniałym ludziom, którzy zaangażowali się w zbiórkę dla Kamci, udało Nam się już zebrać 1 400 zł.

Kamiś jest złotą i brązową medalistką Akademickich Mistrzostw Polski w futsalu (2013/2014). Reprezentowała barwy kilku polskich klubów. Obecnie jest piłkarką KKP Bydgoszcz. W międzyczasie mogliśmy oglądać Kamcię na hali z zespołem AZS UAM Poznań, kiedy wraz z drużyną zdobywała medale AMP w futsalu oraz reprezentowała Poznań na Akademickich Mistrzostwach Europy, które odbywały się w Chorwacji (2016). Kocha to co robi i nie wyobraża sobie życia bez piłki!

Każda, nawet najmniejsza Wasza pomoc, każda "złotówka" ma znaczenie i pomoże Kamci przybliżyć się do powrotu na boisko i do robienia tego co kocha najbardziej!! Jeśli nie możecie udzielić wsparcia finansowego, to można również przekazać jakieś gadżety na licytację. 

Udostępniajcie tą zbiórkę wszędzie gdzie możecie :)

Pokażmy Jej, że nie jest sama! Pamiętajcie - RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ !!!!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Madzia - awatar

  Madzia

  11.06.2018
  11.06.2018

  Zdrówka 🙂⚽⚽

 • Aga Bartek Ula i Julka Ruprik - awatar

  Aga Bartek Ula i Julka Ruprik

  08.06.2018
  08.06.2018

  Trzymamy kciuki za szybki powrót między słupki. 😀

 • Zenek i Mariola - awatar

  Zenek i Mariola

  08.06.2018
  08.06.2018

  Szybkiego powrotu do zdrowia :) Pozdrawiamy.

 • Nieznajomy - awatar

  Nieznajomy

  04.06.2018
  04.06.2018

  Powodzenia i szybkiego powrotu między słupki

 • A, Z, Należyty - awatar

  A, Z, Należyty

  31.05.2018
  31.05.2018

  Powodzenia

  • Madzia Rosińska - awatar

   Madzia Rosińska - Organizator zbiórki

   01.06.2018
   01.06.2018

   Kamcia bardzo dziękuję i ja również za pomoc!

10 001 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 102 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Madzia Rosińska - awatar

Madzia Rosińska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 102

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Krzysztof B. - awatar
Krzysztof B.
1 677
Adam - awatar
Adam
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Beata Bartczak - awatar
Beata Bartczak
500
Ewelina - awatar
Ewelina
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij