Zbiórka Kola umiera na naszych oczach - miniaturka zdjęcia

Kola umiera na naszych oczach Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Kola umiera na naszych oczach - zdjęcie główne

Kola umiera na naszych oczach

7 420 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 181 osób
Wpłać teraz Udostępnij
 
Fundacja Runa - awatar

Fundacja Runa

Organizator zbiórki

Kola to młodziutki kotek, choruje na białaczkę. Gdy był mały przeszedł koci katar, który pozostawił po sobie bliznę na oczach w postaci delikatnego zeza. Kola to uroczy kot, przyjazny i kochany, co mogło więc złego się stać? Stała się najgorsza rzecz jaka może pojawić się w kocim życiu - FIP. 

To zakaźne zapalenie otrzewnej, może mieć różną postać, ale jedno jest wiadome - to bardzo poważna choroba, jeszcze do niedawna oznaczała eutanazję, teraz istnieje leczenie, które może dać Koli nowe życie. Ile kosztuje takie leczenie? Bardzo dużo, ponieważ wszystko zależy od postaci choroby i dawki leku. Orientacyjna kwota to 15 000 zł… 

Fundacja Runa to jedna osoba zajmująca się ponad setką zwierząt, w tym kilka kotów z FIPem (nie jest on zaraźliwy). Każda wydawana złotówka jest dla nas niezwykle cenna, nie możemy jednak odmówić pomocy choremu zwierzakowi, dlatego musimy prosić Was o wsparcie Koli, o szansę na jego nowe życie.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    11.11.2022
    11.11.2022

    Na rozruszanie zbiorki. Kola zasluguje na najlepsze leczenie.

7 420 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 181 osób
Wpłać teraz Udostępnij
 
Fundacja Runa - awatar

Fundacja Runa

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 181

Ola K - awatar
Ola K
200
Beata Teresa Lipska - awatar
Beata Teresa Lipska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Aneta - awatar
Aneta
5
Kasia - awatar
Kasia
30
Sylwia - awatar
Sylwia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Gocha411 - awatar
Gocha411
15

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij