Zbiórka Pomóżmy Gabrysi - zdjęcie główne

Pomóżmy Gabrysi

110 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Krzysztof Jóźwiak - awatar

Krzysztof Jóźwiak

Organizator zbiórki

Z tej strony Krzysiek oraz Robert tworzymy wspólnie grupę Kolscy Cykliści , podróżujemy rowerami w różne ciekawe miejsca .
Otrzymaliśmy wiadomość z prośbą o to abyśmy jedną z naszych wypraw rowerowych zorganizowali dla ciężko chorej dziewczynki imieniem Gabrysia . Nie wahaliśmy się ani chwili , nie minęła godzina a już rozpoczęliśmy akcje i zaplanowaliśmy wprawę wszystko po to aby pomóc . 

Gabrysia ma zaledwie 16 miesięcy. Jest pogodnym dzieckiem. Ale los doświadczył ją i jej rodziców nieuleczalną chorobą. Mała Gabrysia Danielewicz z Drzewiec, w gminie Olszówka, choruje na nieuleczalny rdzeniowy zanik mięśni w najcięższej postaci. Roczna kuracja lekiem, który nie jest refundowany, a o refundację którego rodzice chorych na SMA dzieci walczą w ministerstwie, kosztuje 1,5 miliona złotych. To największy problem, ale nie jedyny…

Wiecej informacji znajduje się pod adresem : https://okraglemiasto.pl/gabrysia-choruje-nieuleczalny-rdzeniowy-zanik-miesni-sma1-przezyje-bez-drogiego-leku-wsparcia-pomozmy-16-miesiecznej-dziewczynce/

Biorąc pod uwagę to jak ogromne są koszty leczenia liczy się nas każda zebrana złotówka , każdy nawet grosik . Już 2 lutego wyruszamy w wyprawę dla Gabrysi więcej informacji można znaleść na naszej stronie pod adresem : https://www.facebook.com/kolscycyklisci/?ref=bookmarks

Rodzina dziewczynki jest poinformowana o naszej zbiórce oraz w pełni ją zaakceptowała .
Trzymamy kciuki !!!
Pozdrawiamy Kolscy Cykliści . 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Aneta Kozajda - awatar

    Aneta Kozajda

    02.02.2018
    02.02.2018

    😊

110 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Krzysztof Jóźwiak - awatar

Krzysztof Jóźwiak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Aneta Kozajda - awatar
Aneta Kozajda
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Freedom Poland - awatar
Freedom Poland
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Robert Kuna - awatar
Robert Kuna
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij