Zbiórka Pomóżmy Gabrysi - miniaturka zdjęcia

Pomóżmy Gabrysi

Zbiórka Pomóżmy Gabrysi - zdjęcie główne

Pomóżmy Gabrysi

110 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać teraz
 
Krzysztof Jóźwiak - awatar

Krzysztof Jóźwiak

Organizator zbiórki

Z tej strony Krzysiek oraz Robert tworzymy wspólnie grupę Kolscy Cykliści , podróżujemy rowerami w różne ciekawe miejsca .
Otrzymaliśmy wiadomość z prośbą o to abyśmy jedną z naszych wypraw rowerowych zorganizowali dla ciężko chorej dziewczynki imieniem Gabrysia . Nie wahaliśmy się ani chwili , nie minęła godzina a już rozpoczęliśmy akcje i zaplanowaliśmy wprawę wszystko po to aby pomóc . 

Gabrysia ma zaledwie 16 miesięcy. Jest pogodnym dzieckiem. Ale los doświadczył ją i jej rodziców nieuleczalną chorobą. Mała Gabrysia Danielewicz z Drzewiec, w gminie Olszówka, choruje na nieuleczalny rdzeniowy zanik mięśni w najcięższej postaci. Roczna kuracja lekiem, który nie jest refundowany, a o refundację którego rodzice chorych na SMA dzieci walczą w ministerstwie, kosztuje 1,5 miliona złotych. To największy problem, ale nie jedyny…

Wiecej informacji znajduje się pod adresem : https://okraglemiasto.pl/gabrysia-choruje-nieuleczalny-rdzeniowy-zanik-miesni-sma1-przezyje-bez-drogiego-leku-wsparcia-pomozmy-16-miesiecznej-dziewczynce/

Biorąc pod uwagę to jak ogromne są koszty leczenia liczy się nas każda zebrana złotówka , każdy nawet grosik . Już 2 lutego wyruszamy w wyprawę dla Gabrysi więcej informacji można znaleść na naszej stronie pod adresem : https://www.facebook.com/kolscycyklisci/?ref=bookmarks

Rodzina dziewczynki jest poinformowana o naszej zbiórce oraz w pełni ją zaakceptowała .
Trzymamy kciuki !!!
Pozdrawiamy Kolscy Cykliści . 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Aneta Kozajda - awatar

    Aneta Kozajda

    02.02.18
    02.02.18

    😊

110 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać teraz
 
Krzysztof Jóźwiak - awatar

Krzysztof Jóźwiak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Aneta Kozajda - awatar
Aneta Kozajda
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Freedom Poland - awatar
Freedom Poland
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Robert Kuna - awatar
Robert Kuna
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij