Zbiórka Szansa na komfortowe życie - zdjęcie główne

Szansa na komfortowe życie

272 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Mateusz Grabski - awatar

Mateusz Grabski

Organizator zbiórki

Hej, jestem Mateusz, mam 20 lat. Mimo iż wszedłem już w wiek dorosłości, to czuję jakbym nigdy nie był i stracił okres bycia nastolatkiem. Przez 18 lat musiałem funkcjonować jako dziewczyna, gdyż właśnie tak mam wpisane w dokumenty, jednak czułem, że coś jest nie tak. W wieku 16 lat uświadomiłem sobie, że jestem transmężczyzną, w wieku 18 lat mogłem zacząć funkcjonować w oczach rodziny jako mężczyzna i coś robić ku temu kierunku. W wieku 19 lat dostałem pierwszą receptę na hormony, a dziś jestem rok na testosteronie. 

Jeżeli chodzi o akceptację mnie, to mam sytuację jak z bajki - większość rodziny jest pozytywnie do mnie nastawiona, mniejszość neutralnie, nie spotkałem się z aktami tranfobii w realnym życiu. Brzmi wspaniale, jednak problemem u mnie i u mojej rodziny są pieniądze.

Nie pochodzę z zamożnej rodziny, ściskanie pasa i kombinowanie na przeżycie od wypłaty do wypłaty to u mnie codzienność. Nie jestem w stanie odłożyć pieniędzy na operację (zwaną mastektomią) z powodu, że muszę się dołożyć na życie. Nawet próbowałem pracy za granicą, jednak w moim wieku było to bardzo problematyczne. Aktualnie szukam pracy, prawdopodobnie niedługo będę mieć jedną, jednak i tak odłożenie pieniędzy w mojej sytuacji będzie trudne. 

Dlatego dziękuję każdemu, kto ma ochotę mnie wspomóc, każda złotówka jest dla mnie ważna. Dziękuję też każdemu, kto roześle tą zbiórkę dalej, bo pośrednio może mi pomóc.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Mateusz Grabski - awatar

    Mateusz Grabski

    15.02.2019
    15.02.2019

    Jestem właśnie po operacji. :) Udało się uzbierać pieniądze, za co jestem bardzo wdzięczny. Nadal jest to dla mnie niesamowite, że ktokolwiek chciał mnie wspomóc finansowo. Zbiórkę zamykam

272 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Mateusz Grabski - awatar

Mateusz Grabski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 10

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Maja Gąsiorowska - awatar
Maja Gąsiorowska
1
Wilczek - awatar
Wilczek
20
Natalia - awatar
Natalia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Agnieszka - awatar
Agnieszka
100
Rafał  Podżunas - awatar
Rafał Podżunas
20
Stanisław Czomber - awatar
Stanisław Czomber
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij