Zbiórka Szansa na komfortowe życie - zdjęcie główne

Szansa na komfortowe życie

272 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Mateusz Grabski - awatar

Mateusz Grabski

Organizator zbiórki

Hej, jestem Mateusz, mam 20 lat. Mimo iż wszedłem już w wiek dorosłości, to czuję jakbym nigdy nie był i stracił okres bycia nastolatkiem. Przez 18 lat musiałem funkcjonować jako dziewczyna, gdyż właśnie tak mam wpisane w dokumenty, jednak czułem, że coś jest nie tak. W wieku 16 lat uświadomiłem sobie, że jestem transmężczyzną, w wieku 18 lat mogłem zacząć funkcjonować w oczach rodziny jako mężczyzna i coś robić ku temu kierunku. W wieku 19 lat dostałem pierwszą receptę na hormony, a dziś jestem rok na testosteronie. 

Jeżeli chodzi o akceptację mnie, to mam sytuację jak z bajki - większość rodziny jest pozytywnie do mnie nastawiona, mniejszość neutralnie, nie spotkałem się z aktami tranfobii w realnym życiu. Brzmi wspaniale, jednak problemem u mnie i u mojej rodziny są pieniądze.

Nie pochodzę z zamożnej rodziny, ściskanie pasa i kombinowanie na przeżycie od wypłaty do wypłaty to u mnie codzienność. Nie jestem w stanie odłożyć pieniędzy na operację (zwaną mastektomią) z powodu, że muszę się dołożyć na życie. Nawet próbowałem pracy za granicą, jednak w moim wieku było to bardzo problematyczne. Aktualnie szukam pracy, prawdopodobnie niedługo będę mieć jedną, jednak i tak odłożenie pieniędzy w mojej sytuacji będzie trudne. 

Dlatego dziękuję każdemu, kto ma ochotę mnie wspomóc, każda złotówka jest dla mnie ważna. Dziękuję też każdemu, kto roześle tą zbiórkę dalej, bo pośrednio może mi pomóc.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Mateusz Grabski - awatar

    Mateusz Grabski

    15.02.2019
    15.02.2019

    Jestem właśnie po operacji. :) Udało się uzbierać pieniądze, za co jestem bardzo wdzięczny. Nadal jest to dla mnie niesamowite, że ktokolwiek chciał mnie wspomóc finansowo. Zbiórkę zamykam

272 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Mateusz Grabski - awatar

Mateusz Grabski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 10

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Maja Gąsiorowska - awatar
Maja Gąsiorowska
1
Wilczek - awatar
Wilczek
20
Natalia - awatar
Natalia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Agnieszka - awatar
Agnieszka
100
Rafał  Podżunas - awatar
Rafał Podżunas
20
Stanisław Czomber - awatar
Stanisław Czomber
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij