Zbiórka Kończaneczki- warsztaty taneczne - miniaturka zdjęcia

Kończaneczki- warsztaty taneczne

Zbiórka Kończaneczki- warsztaty taneczne - zdjęcie główne

Kończaneczki- warsztaty taneczne

331 zł z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać teraz
 
ZPiT Kończaneczki Zespół Folklorystyczny - awatar

ZPiT Kończaneczki Zespół Folklorystyczny

Organizator zbiórki

Nasz Dziecięcy Zespół Pieśni i Tańca „Kończaneczki” istnieje już 21 lat.  Śpiewamy pieśniczki, uczymy się tańców cieszyńskich oraz prezentujemy ludowe obrzędy, poznajemy stare dziecięce gry i zabawy, wyliczanki, przysłowia. Dzięki temu gorąco kochamy naszą Małą Ojczyznę – Ziemię Cieszyńską i tradycje naszych przodków. Stworzyliśmy Izbę Regionalną Wsi Cieszyńskiej, aby rzeczy materialne i duchowe naszych dziadów nie zaginęły. W pięknym kończyckim zamku mieści się nasze „przytulisko”  i do jego stawu sprowadziliśmy utopca Żwirka.

  Występujemy na uroczystościach środowiskowych i gminnych, sami organizujemy własne koncerty oraz bierzemy udział w konkursach i festiwalach.

Marzymy o corocznych kilkudniowych warsztatach tanecznych, najchętniej z atrakcjami w wolnym czasie. Wiąże się to z kosztami i aby każdy członek zespołu mógł skorzystać z warsztatów potrzebne są dofinansowania. Pomóżcie spełnić nasze marzenia a my obiecujemy rozsławiać nasz folklor.

Uwaga! Organizatorem zbiórki są Kończaneczki i konto podane w tym profilu również nalezy do zespołu Kończaneczki! 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
331 zł z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać teraz
 
ZPiT Kończaneczki Zespół Folklorystyczny - awatar

ZPiT Kończaneczki Zespół Folklorystyczny

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 11

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Była Kończaneczka - awatar
Była Kończaneczka
30
Mariola Sz - awatar
Mariola Sz
100
StPg - awatar
StPg
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Joanna Nowak - awatar
Joanna Nowak
20
Wierny kibic :) - awatar
Wierny kibic :)
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij