Zbiórka Gdy śmierć zagląda w oczy - zdjęcie główne

Gdy śmierć zagląda w oczy

41 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Kasia Banaś - awatar

Kasia Banaś

Organizator zbiórki

Ok. 10-cio letnia sunia, przetrzymywana w złych warunkach. Pozostawiona bez opieki weterynaryjnej, a bardzo jej potrzebująca. Na chwilę obecną jest podejrzenie jaskry oraz zapalenie krtani. Konieczne są dalsze badania zmierzające do ustalenia charakteru zmian na łapie, oby nie okazało się, że będzie konieczna amputacja łapy.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Kasia Banaś - awatar

  Kasia Banaś

  08.02.2019
  08.02.2019

  Kochani popatrzcie na jej łapkę z wielkim guzem...pomóżcie nam pomóc aby sunia mogła normalnie funkcjonować. póki co jest w domu u wolontariuszki więc to już naprawdę dużo..
  Zostaje operacja ...
  Każda wpłata dla niej jest szansa na lepsze czasy.
  Guz powoduje u niej ból...liże ta łapkę..i podnosi do góry...

  Zdjęcie aktualizacji 25 803

Komentarze


 • Krystyna Wormiczek - awatar

  Krystyna Wormiczek

  07.02.2019
  07.02.2019

  Kochana suńka staruszka.

  • Kasia Banaś - awatar

   Kasia Banaś - Organizator zbiórki

   08.02.2019
   08.02.2019

   Dokładnie...biedna lalunia

41 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Kasia Banaś - awatar

Kasia Banaś

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Aronek i Lejdi - awatar
Aronek i Lejdi
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Krystyna Wormiczek - awatar
Krystyna Wormiczek
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij