Zbiórka Zbiórka na nowy start w życiu - miniaturka zdjęcia

Zbiórka na nowy start w życiu

Jan Kwaśny - awatar

Jan Kwaśny

Organizator zbiórki

Witam. Mam na imię Janek i jestem uzależniony od hazardu. Doszedłem do końcowego etapu gdy cała rodzina i najbliżsi wiedzą o moim problemie i starają się mnie wspierać a ja byłem dla nich zawodem przez ostatnie lata. Jestem uczestnikiem terapi w ośrodku do spraw uzaleznień hazardowych we Wrocławiu i moim celem jest wyciąganie się z tego całego dołka który osiągnąłem przez kilka minionych lat. Mam wspaniałą dziewczynę która mnie wspiera i jest kołem napędowym całego projektu. Przez lata nazbierałem kilkanaście pożyczek pozabankowych,długów oraz nieprzyjemnych sytuacji. Ostatecznie doprowadzilem siebie i rodzinę do wyroku komorniczego który na tą chwilę wynosi 24.742 złote. Jest to kwota łączna 3 ostatnich niespłacanych pożyczek które mnie przerosły. W tym momencie się poddałem i popadlem w depresję. Wszystko zawdzięczam rodzinie i bliskim którzy nie odwrocili się odemnie w tak ciężkim czasie i wskazali drogę by walczyć z nałogiem chorobą i dążyć do tego by zacząć wszystko od nowa,nie marnujac życia w kasynach długach i ostatecznie w więzieniu.

 Dlatego zwracam się o pomoc w wstaniu na nogi i uregulowaniu długów przeszłości. Kwota 24 tysięcy jest ogromna, dlatego każda złotówka będzie dla mnie ogromnym wsparciem i szczerze wierzę że uda się choć w pewnym zmniejszyć moje zobowiązanie komornicze. 

Z góry wszystkim dziękuję i trzymam kciuki za tych który stanęli w podobnej sytuacji życiowej.

Janek

Wybierz kwotę

Jan Kwaśny - awatar

Jan Kwaśny

Organizator zbiórki

Wpłaty - 2

Pati - awatar
20
Pati
Kasia - awatar
10
Kasia

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.