Zbiórka W podziękowaniu dla Luizy 😍 - miniaturka zdjęcia

W podziękowaniu dla Luizy 😍 Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka W podziękowaniu dla Luizy 😍 - zdjęcie główne

W podziękowaniu dla Luizy 😍

991 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewa Górska - awatar

Ewa Górska

Organizator zbiórki

W podziękowaniu dla Luizy - kobiety ANIOŁA 💜💜💜

Jak wiele osób wie wczoraj Luiza złapała ,,naszego'' liska. Dziewczyna bezinteresownie przyjechała aż z Gołdapi, żeby pomóc schorowanemu zwierzakowi. Od gminy nie usłyszała nawet dziękuję 😠. Poświęciła swój czas, bo do późnych godzin nocnych czekała aż się pojawi, jeździła po całych Łapach w poszukiwaniu jego. Nie wspomnę, że narażała swoje zdrowie, ale nie potrafiła inaczej.... jak wielu.... przyglądać się na cierpiące zwierzę. Nie miała wcześnie doświadczenia z dzikimi zwierzętami. Ale wykazała się ogromną odwagą. Lisek złapał się w ostatniej chwili. Jest już teraz  bezpieczny i mam nadzieję, że uda mu się pomóc. Najważniejsze, żeby już nie cierpiał. Jeszcze raz bardzo dziękujemy Luizka za to co zrobiłaś i robisz cały czas. ❤️❤️❤️❤️❤️. Chciałabym prosić wszystkich, którym nie jest obojętny los zwierząt, żeby wesprzeć naszą bohaterkę finansowo. Luiza ma pod swoją opieką 4 konie, które uratowała przed rzezią. To skromna dziewczyna i sama napewno nie poprosi. Na ta chwile wiem, że nawet nie ma gdzie się z nimi podziać, wciąż poszukuje gospodarstwa do wynajęcia - może ktoś - coś????. Potrzebuje pieniędzy na siano na zimę dla nich. Kto może i chciałby w ten sposób podziękować dla niej za to co robi ( o 6 psach nie wspomnę) bardzo proszę o wpłatę. Każda złotówka na wagę złota. Numer konta do wpłat podam na priw. Poniżej zdjęcia koni, które są pod opieką Luizy. No i oczywiście ,, naszego liska '' 😊

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
991 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewa Górska - awatar

Ewa Górska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 20

Tadeusz Ryszewski - awatar
Tadeusz Ryszewski
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Justyna - awatar
Justyna
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Justyna - awatar
Justyna
50
Pawel Czyzewski - awatar
Pawel Czyzewski
20
M&M Truchin - awatar
M&M Truchin
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij