Zbiórka W podziękowaniu dla Luizy 😍 - miniaturka zdjęcia

W podziękowaniu dla Luizy 😍 Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka W podziękowaniu dla Luizy 😍 - zdjęcie główne

W podziękowaniu dla Luizy 😍

991 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewa Górska - awatar

Ewa Górska

Organizator zbiórki

W podziękowaniu dla Luizy - kobiety ANIOŁA 💜💜💜

Jak wiele osób wie wczoraj Luiza złapała ,,naszego'' liska. Dziewczyna bezinteresownie przyjechała aż z Gołdapi, żeby pomóc schorowanemu zwierzakowi. Od gminy nie usłyszała nawet dziękuję 😠. Poświęciła swój czas, bo do późnych godzin nocnych czekała aż się pojawi, jeździła po całych Łapach w poszukiwaniu jego. Nie wspomnę, że narażała swoje zdrowie, ale nie potrafiła inaczej.... jak wielu.... przyglądać się na cierpiące zwierzę. Nie miała wcześnie doświadczenia z dzikimi zwierzętami. Ale wykazała się ogromną odwagą. Lisek złapał się w ostatniej chwili. Jest już teraz  bezpieczny i mam nadzieję, że uda mu się pomóc. Najważniejsze, żeby już nie cierpiał. Jeszcze raz bardzo dziękujemy Luizka za to co zrobiłaś i robisz cały czas. ❤️❤️❤️❤️❤️. Chciałabym prosić wszystkich, którym nie jest obojętny los zwierząt, żeby wesprzeć naszą bohaterkę finansowo. Luiza ma pod swoją opieką 4 konie, które uratowała przed rzezią. To skromna dziewczyna i sama napewno nie poprosi. Na ta chwile wiem, że nawet nie ma gdzie się z nimi podziać, wciąż poszukuje gospodarstwa do wynajęcia - może ktoś - coś????. Potrzebuje pieniędzy na siano na zimę dla nich. Kto może i chciałby w ten sposób podziękować dla niej za to co robi ( o 6 psach nie wspomnę) bardzo proszę o wpłatę. Każda złotówka na wagę złota. Numer konta do wpłat podam na priw. Poniżej zdjęcia koni, które są pod opieką Luizy. No i oczywiście ,, naszego liska '' 😊

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
991 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewa Górska - awatar

Ewa Górska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 20

Tadeusz Ryszewski - awatar
Tadeusz Ryszewski
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Justyna - awatar
Justyna
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Justyna - awatar
Justyna
50
Pawel Czyzewski - awatar
Pawel Czyzewski
20
M&M Truchin - awatar
M&M Truchin
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij