Zbiórka LIDER-koń, który przeszedł wiele - miniaturka zdjęcia

LIDER-koń, który przeszedł wiele Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka LIDER-koń, który przeszedł wiele - zdjęcie główne

LIDER-koń, który przeszedł wiele

685 zł  z 3 500 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
OTOZ ANIMALS Inspektorat Jastrzębie-Zdój - awatar

OTOZ ANIMALS Inspektorat Jastrzębie-Zdój

Organizator zbiórki

Drogi Czytelniku,

zamknij oczy i wyobraź sobie, że taką ciemność widzisz ciągle, jedyne drobne wiązki światła co jakiś czas przecinają całkowity mrok. Wyobraź sobie, że stoisz w jednym miejscu, możesz tylko przestępować z nogi na nogę. Wyobraź sobie, że cała skóra Cię swędzi, chodzą po niej małe robaczki, a Ty nie możesz się podrapać. Wyobraź sobie, że taki stan trwa latami.

Tak właśnie wyglądało życie Lidera-konia odebranego interwencyjnie w Milówce w grudniu 2018r. przez Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt ANIMALS inspektorat w Jastrzębiu-Zdrój, gdzie prócz niego odebraliśmy ponad 30 zwierząt,  w równym złym stanie. Pomimo upływu czasu, sprawa nadal jest w toku, przez co koń nie może zostać adoptowany. Koń był trzymany w stajni bez dostępu do światła dziennego. Nie wychodził z niej, ani nikt go nie wyprowadzał. Był w opłakanym stanie. Choroba oczu z braku światła, kulawizna z braku ruchu, choroby skóry przez zaniedbanie. Lider trafił do cudownego hotelu, wspaniałych ludzi, którzy wkładają w swoją pracę całe serce. Jednak utrzymanie tak dużego zwierzęcia jest kosztowne. Inspektorat w Jastrzębiu-Zdrój działa od niedawna i nie posiadamy jeszcze zasobów finansowych.

Prosimy Państwa o wsparcie finansowe, aby móc zapewnić Liderowi godne warunki do czasu zakończenia sprawy. Wynagrodźmy mu lata cierpienia, zasługuje na godne życie. 

Dziękujemy za każdą złotówkę.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
685 zł  z 3 500 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
OTOZ ANIMALS Inspektorat Jastrzębie-Zdój - awatar

OTOZ ANIMALS Inspektorat Jastrzębie-Zdój

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 15

Przemysław Kroczek - awatar
Przemysław Kroczek
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Michał Maj - awatar
Michał Maj
200
Karolina - awatar
Karolina
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Od Brandta - awatar
Od Brandta
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij