Zbiórka Nocne Życie Fundacji.. - zdjęcie główne

Nocne Życie Fundacji..

380 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Nocne Życie Fundacji zaczyna się po 21, czasem później. 

Odbiega dość mocno od nocnego życia, które prowadziłam nie będąc Mamą i nie mając Fundacji.

Nie narzekam na nudę, nie mam czasu na książki czy zakupy na Aliexpress, wena jest raz większa raz mniejsza, motywacja też zależy od rożnych okoliczności, jak to mówią czasem słońce czasem deszcz.  Ostatnio niestety więcej deszczu. 

Zdobywanie pieniędzy na zwierzęta,które mamy pod opieką graniczy ostatnio z cudem,  dodatkowo podjęłyśmy się jako Fundacja trudnej, czasochłonnej. monotonnej, wyczerpującej i wkurzającej urzędowej walki - o los zwierząt oczywiście. 

Zdecydowanie wolimy taplać się w psich kupach i siedzieć w schroniskowych boksach ale czasem życie pisze inne scenariusze. 

Od pół roku piszemy pisma i prowadzimy korespondencje z wieloma gminami,  prokuraturą  i policją. To kosztuje nie tylko nasz czas :(  

Poczta Polska nie ma tyle litości i empatii ile nasza prawniczka Justyna i nie pomaga nam pro bono. Za część korespondencji płacimy z własnej kieszeni, do niektórych miejsc nasze pisma wozimy same ale dużą część wysyłamy też z Fundacyjnej kasy. A ta wiadomo przydaje się bardziej naszym podopiecznym. 

Sytuacja jest mocno podbramkowa - brakuje nam pieniędzy na bieżące wydatki na zwierzęta, nie mówiąc już o tym, że za chwilę kolejna tura pism do wysłania. 

Bedziemy wdzięczni za każdy grosz, który pozwoli nam nie martwić się wywaniami, które przed sobą postawiłyśmy.  Nie ułatwiamy życia sobie ale też urzędnikom i wykorzystujemy wszelkie możliwe narzędzia prawne żeby osiągnąć zamierzony cel.  Te zwierzęta same o pomoc nie poproszą, jesteśmy ich głosem i chcemy walczyć w ich imieniu,  ale do tego bardzo potrzebujemy WASZEJ pomocy !

DZIĘKUJEMY za każdy grosz. 

Karolina Pawelczyk

Prezes Fundacji

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
380 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 10

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Katarzyna Rostalska - awatar
Katarzyna Rostalska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Zofia - awatar
Zofia
50
Ewa Bogdaniuk - awatar
Ewa Bogdaniuk
60
Beata - awatar
Beata
100
Angela - awatar
Angela
20
Ewa Zadrozna - awatar
Ewa Zadrozna
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij