Zbiórka Kornelia - BYĆ SAMODZIELNA - miniaturka zdjęcia

Kornelia - BYĆ SAMODZIELNA

Zbiórka Kornelia - BYĆ SAMODZIELNA - zdjęcie główne

Kornelia - BYĆ SAMODZIELNA

10 327 zł z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 90 osób
Wpłać teraz
 
Grzegorz Jagodziński - awatar

Grzegorz Jagodziński

Organizator zbiórki


           Mam na imię Kornelia, urodziłam się W 2011 roku z rozszczepem kręgosłupa i wodogłowiem. Skutkami mojej choroby są niewładne nóżki, pęcherz neurogenny, uszkodzona nerka w 80 procentach a co najważniejsze konieczność poruszania się na wózku inwalidzkim. Jestem pogodną i wesołą dziewczynką, pełną radości i chęci korzystania z życia, która na swój sposób pogodziła się z chorobą. Odkąd ukończyłam 1,5 roku poruszam się na wózku inwalidzkim, który stał się pierwszym krokiem do odrobiny mojej samodzielności. 

Aby doskonalić swój rozwój fizyczny intensywnie uczestniczę w zajęciach FUNDACJI AKTYWNEJ REHABILITACJI dla dzieci poruszających się na wózkach, zawodach sportowych oraz samodzielnie podczas wykonywania codziennych obowiązków szkolnych i zajęć rehabilitacyjnych. 

     Brałam udział w OGÓLNOPOLSKIEJ SPARTAKIADZIE FAR 2015 W SPALE oraz w SPARTAKIADACH WOJEWÓDZKICH FAR i TURNIEJACH MIAST.

       Aby utrzymać swój rozwój fizyczny uczestniczę w zajęciach rehabilitacyjnych, których koszt kształtuje się na poziomie 2000 miesięcznie oraz trzykrotnie w roku uczestniczę w dwutygodniowych turnusach rehabilitacyjnych, których koszt wynosi 15 000 rocznie. 

         Dlatego zwracam się z prośbą o wsparcie mojej rehabilitacji i dalszego rozwoju poprzez pomoc w uzbieraniu kwoty potrzebnej na opłacenie dwóch turnusów rehabilitacyjnych. Za każdą wpłacę z całego serca dziękuję i obiecuję intensywnie ćwiczyć w celu coraz większego usamodzielnienia się. 

     GORĄCO POZDRAWIAM PRZYSZŁYCH DARCZYŃCÓW O DOBRYCH SERCACH.                                          Z wyrazami wdzięczności Kornelia JAGODZIŃSKA

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Grzegorz Jagodziński - awatar

  Grzegorz Jagodziński

  19.12.17
  19.12.17

  Kochani, oto ostatnie osiągnięcie, SPARTAKIADA FAR KUJAWSKO POMORSKI LISTOPAD 2017. Drugie miejsce w grupie wiekowej 4-6lat.⚘⚘⚘⚘

  Zdjęcie aktualizacji 10 408

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  23.08.20
  23.08.20

  Powodzenia i szacunek dla Pana i córeczki.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  17.03.18
  17.03.18

  Oby coś to pomogło. ŻYCZĘ POWROTU DO ZDROWIA.

 • Ania Kułakowska - awatar

  Ania Kułakowska

  12.03.18
  12.03.18

  Powodzenia!

 • <a href="www.pomagam.pl">Pomagam!</a> - awatar

  <a href="www.pomagam.pl">Pomagam!</a>

  06.03.18
  06.03.18

  <a href="www.siepomaga.pl">Pomagam!</a>

 • Grażyna, Zbyszek, Magdalena Otulak - awatar

  Grażyna, Zbyszek, Magdalena Otulak

  01.03.18
  01.03.18

  Dwie zawieszki i książka 😊

10 327 zł z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 90 osób
Wpłać teraz
 
Grzegorz Jagodziński - awatar

Grzegorz Jagodziński

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 90

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Honorata Szlesinger-Lipska - awatar
Honorata Szlesinger-Lipska
25
KAM Il - awatar
KAM Il
10
Kam Il - awatar
Kam Il
45
Bartosz Kępczyński - awatar
Bartosz Kępczyński
10
Bartosz Kępczyński - awatar
Bartosz Kępczyński
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
60
Honorata Szlesinger-Lipska - awatar
Honorata Szlesinger-Lipska
55
Joanna Hara - awatar
Joanna Hara
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij