Zbiórka Koronapuszka - Epizod II - zdjęcie główne

Koronapuszka - Epizod II

3 260 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 61 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Radosław Szmyd - awatar

Radosław Szmyd

Organizator zbiórki

W związku z kolejnymi obostrzeniami wydanymi przez Rząd znów jesteśmy zmuszeni zamknąć Chatę. Perspektywy przed nami raczej kiepskie, więc mimo, że trochę wstyd, to udostępniamy link do naszej, nazwijmy to, Wirtualnej Puszki na przetrwanie. 

Jeżeli będziecie chcieli, wrzućcie coś. Zapewne ułatwi nam to opłacenie czynszu i bieżących zobowiązań.

Jeżeli nie możecie, bo sytuacja jest ciężka zapewne nie tylko dla nas proszę, pamiętajcie żeby odwiedzić Chatę jak już będzie po wszystkim. To też będzie dla nas wielką pomocą. 

Dziękujemy i do zobaczenia :)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Sebastian Łasaj - awatar

  Sebastian Łasaj

  30.01.21
  30.01.21

  Trzymajcie się!

 • Góromaniaczka :) - awatar

  Góromaniaczka :)

  18.12.20
  18.12.20

  Nie dajcie się!! ❤️

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  07.11.20
  07.11.20

  Jestem przed wypłatą, więc póki co symbolicznie, ale po wypłacie spróbuję coś więcej pomóc :) Dacie radę!

 • Inez Sumara - awatar

  Inez Sumara

  07.11.20
  07.11.20

  Trzymam kciuki, Chatki ❤️

3 260 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 61 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Radosław Szmyd - awatar

Radosław Szmyd

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 61

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Bartosz Madej - awatar
Bartosz Madej
20
Teresa - awatar
Teresa
100
Chudej - awatar
Chudej
20
Grzegorz - awatar
Grzegorz
20
Sebastian Łasaj - awatar
Sebastian Łasaj
20
Marta - awatar
Marta
35
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Jakub Zębalski - awatar
Jakub Zębalski
50
Karol - awatar
Karol
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij