Zbiórka Środki dezynfekcyjne paczki - zdjęcie główne

Środki dezynfekcyjne paczki

115 zł  z 9 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Przekazane darowizny finansują zakup środków dezynfekcyjnych do paczek rzeczowych wysyłanych w 2022/2023 przez Fundację dla chorych przewlekle, niepełnosprawnych, chorych na choroby rzadkie i ich rodzin. Poniżej aktualizacje zbiórki i paczek wysyłanych w ramach tej zbiórki.


Zbiórka na zakup i dofinansowania środków dezynfekcyjnych i zabezpieczenia epidemiologicznego dla rodzin chorych przewlekle i niepełnosprawnych. Datki wspomogają bieżącą wysyłkę paczek rzeczowych z zabezpieczeniem epidem. realizowaną przez Fundację.

Od początku marca 2020 Polska przeżywa stan epidemii związany z wirusem COVID-19. Fundacja Nieskończone Możliwości prowadzi działania na rzecz osób niepełnosprawnych i chorych przewlekle. 

Od początku wzrostu zagrożenia epidemicznego Koronawirusem, do Fundacji zgłaszają się podopieczni i inne osoby chore przewlekle z całej Polski z prośbą o wsparcie w zakupie płynów dezynfekcyjnych, środków czystości, rękawic oraz maseczek ochronnych, czy też pomocy żywnościowej. Są to zarówno rodziny dotknięte chorobą nowotworową, niepełnosprawni, jak i chorzy na choroby rzadkie np. mukowiscydozę i inne rzadkie schorzenia. Większość z tych chorych i rodzin należy do grup ryzyka, dla których zalecana jest kwarantanna i surowe przestrzeganie wszystkich zasad higieny. 

W przypadku wielu tych rodzin, prośby ich opiekunów są jak najbardziej uzasadnione z uwagi na ich złą i pogarszającą się w obecnej chwili sytuację socjalną. Wiemy jak wielkie koszty ponoszą te osoby obecnie na środki związane z dezynfekcją i ochroną osobistą. Ceny tych niezbędnych dla ich prawidłowego codziennego funkcjonowania produktów bardzo wzrosły w ostatnich tygodniach. Bardzo często w związku z koniecznością zakupu nierefundowanych leków lub nierefundowanych w 100% leków nie stać tych rodzin na właściwą ochronę epidemiologiczną. 

Fundacja Nieskończone Możliwości jest młodą organizacją i nie posiadamy funduszy własnych, by móc sfinansować te prośby uzasadnionych socjalnie rodzin. Dlatego stworzyliśmy tą zbiórkę, dzięki której chcemy zakupić środki czystości, dezynfekcyjne i rękawice etc. dla minimum 60-70 rodzin oraz wysłać te paczki do rodzin zamieszkałych poza Krakowem i przekazać rodzinom z Krakowa. W celu obniżenia finalnych kosztów wysyłki do rodzin spoza Krakowa i zwiększenia ilości osób obdarowanych, w kilku przypadkach paczka będzie miała formę dofinansowania zakupu, rozliczonego Fundacji fakturą zakupową przedstawioną przez rodzica/opiekuna osoby chorej lub chorą osobę dorosłą. 

Chcielibyśmy, aby zbiórka i udzielone wsparcie wsparło w profesjonalnym zabezpieczeniu epidemiologicznym rodziny potrzebujące. Jeśli drodzy darczyńcy uważacie, że osoby z grup ryzyka zarażeniem/ciężkim przebiegiem i śmiercią z powodu COVID-19 Koronawirusa powinny być także właściwie zabezpieczone to pozwólcie nam dzięki waszej darowiźnie pomóc takim rodzinom. 


W przypadku uzyskania większej kwoty niż cel zbiórki Fundacja pomoże większej grupie rodzin chorych przewlekle i niepełnosprawnych


aktualizacja 2020/2021

Pomoc w postaci paczek z maseczkami i środkami dezynfekcyjnymi ( mniejsze i większe opakowania ) oraz rękawiczki łącznie trafiła już do 45 rodzin z osobami niepełnosprawnymi i chorymi przewlekle w całej Polsce. Pomoc trafiła do np. chorych na choroby rzadkie, mukowiscydozę, choroby genetyczne, onkologiczne i niepełnosprawnych seniorów. Paczki oraz ich wysyłka pocztą oraz do Paczkomatów została sfinansowana z tej zbiórki oraz wpłat na rachunek bankowy Fundacji oraz dzięki darowiznom rzeczowym darczyńców z Krakowa i województwa zachodniopomorskiego. Dziękujemy za każdą darowiznę na rzecz tej zbiórki. :) Datki wspomogą bieżącą wysyłkę paczek rzeczowych z zabezpieczeniem epid. realizowaną w 2021 roku.

W 2021 roku dzięki wsparciu darczyńców paczki z zabezpieczeniem epidemiologicznych otrzymało 30 rodzin. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Fundacja Nieskończone Możliwości - awatar

  Fundacja Nieskończone Możliwości

  18.05.2020
  18.05.2020

  W piątek w ubiegłym tygodniu Fundacja Nieskończone Możliwości wysłała do 5 osób niepełnosprawnych i chorych przewlekle paczki rzeczowe ze środkami ochrony osobistej i środkami dezynfekcyjnymi. W dniu dzisiejszym i jutrzejszym zostaną również wysłane 2 kolejne podobne paczki rzeczowe, w tym jedna dla kilku rodzin. Wśród dzisiejszych obdarowanych jest m.innymi grupa 4 rodzin z osobami niepełnosprawnymi i chorymi przewlekle oraz niepełnosprawna osoba z Krakowa. Wśród obdarowanych są np. chorzy niepełnosprawni ruchowo, chorzy na mukowiscydozę, ch. onkologicznie, niepełnosprawni zmagający się z chorobami genetycznymi, ale także np. senior niepełnosprawny. Jeśli któryś z podopiecznych Fundacji ma potrzebę takiej paczki, proszeni o kontakt. Spośród nadesłanych próśb w środę na podstawie uzasadnień zostaną wysłane 2 kolejne paczki rzeczowe. Dziękujemy za darowizny na rzecz zbiórki i rachunek Fundacji dzięki nim oraz kolejnym ta akcja.

  Zdjęcie aktualizacji 49 660

115 zł  z 9 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 5

Łukasz - awatar
Łukasz
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Daniel Gajdziński - awatar
Daniel Gajdziński
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij