Zbiórka Pomóżmy Urwiskowi - zdjęcie główne

Pomóżmy Urwiskowi

56 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Janik - awatar

Katarzyna Janik

Organizator zbiórki

Urwisek to młody, ciekawski życia i bardzo żywiołowy kocurek. Niestety to go zgubiło. Dwa tygodnie temu doznał kontuzji prawej, tylnej nóżki. Żeby tego było mało to weterynarz pierwszego kontaktu źle zdiagnozował uraz i zlecił podawanie lekarstw, które mogły spowodować złe funkcjonowanie nerek.

Wczoraj zaniepokojona pojawieniem się dziwnej gulki w miejscu urazu poszłam z Urwiskiem na konsultacje do innej lecznicy. I tu pojawiły się schody. Po wykonaniu ponownie prześwietlenia okazało się, że nóżka jest złamana! Przez nieleczenia tego w najważniejszym okresie gojenia się nóżki pojawiły się komplikacje. To doprowadziło do obowiązku w jak najszybszym czasie wykonania kosztownej operacji, a następnie ciągłej kontroli w lecznicy oraz leczenie. Z powodu obecnej sytuacji nie jestem w stanie opłacić tego zabiegu, który spowoduje, że w przyszłości Urwisek ma szanse na prawidłowe i bezbolesne poruszanie się.
Z góry dziękuję za wszelką Pomoc!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
56 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Janik - awatar

Katarzyna Janik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Magda Gątkowska - awatar
Magda Gątkowska
50
Aurelia - awatar
Aurelia
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij