Zbiórka Stara kotka z guzami. - zdjęcie główne

Stara kotka z guzami.

804 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Pik - awatar

Anna Pik

Organizator zbiórki

Witam.
Od 10 lat pomagam bezdomnym kotom w skrajnych przypadkach.
Jestem dla nich domem tymczasowych który potem często staje ich domem na zawsze z racji, że koty chore, kalekie, niemłode i nieadopcyjne, ot, taki dom kotów specjalnej troski.
Od 2 marca jest u mnie koteczka którą starsza pani oddała bo nie stać jej było na leczenie, bądź nie mogła pomoc tej kotce. Kotka miała potworne guzy listwy mlecznej i 1 marca zostały one usunięte. Te guzy są bardzo złośliwe i takie nowotwory dają przerzuty do innych organów.

Do tego koteńka ma jakąś alergię skórną bo wydrapuje sobie futerko.


Mało tego to Babulinka ma Entropium czyli jest to schorzenie w którym część powieki jest odwrócona lub zawinięta do wewnątrz gałki ocznej. Prowadzi to do urażania rogówki, a dalej jej  owrzodzenia i perforacji. W konsekwencji może spowodować spadek lub całkowitą utratę zdolności widzenia dlatego konieczna jest operacja plastyki powiek.
Jakby tego wszystkiego było mało to koteczka ma resztki zębów w bardzo złym stanie gdzie konieczna jest sanacja i doprowadzenie pyszczka do stanu aby mogła jeszcze jeść bez bólu.
Koteczka miała już zrobiony komplet badać i jej stan jest na teraz zadowalający bo nie ma jeszcze przerzutów.
Dostaje także karmę hypoalergiczną i kotka już przestała się wydrapywać.
Reasumując to wszystko to jej leczenie i utrzymanie do tanich nie będzie należało, dlatego w jej imieniu proszę ludzi dobrej woli jak i Tych wszystkich, których los pokrzywdzonych zwierząt nie jest obojętny, o pomoc dla tej porzuconej na stare lata, bardzo chorej kotki która od losu dostała jeszcze szansę na dalsze życie wśród nas.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Wieńczysława Ćwiek - awatar

  Wieńczysława Ćwiek

  19.04.2017
  19.04.2017

  Zdrowiej jak najszybciej koteczko.

  • Anna Pik - awatar

   Anna Pik - Organizator zbiórki

   23.04.2017
   23.04.2017

   Serdecznie dziękuję.

804 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Pik - awatar

Anna Pik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 24

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Adam - awatar
Adam
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marta - awatar
Marta
20
Katarzyna - awatar
Katarzyna
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
4
Anna F - awatar
Anna F
34

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij