Zbiórka Stara kotka z guzami. - miniaturka zdjęcia

Stara kotka z guzami.

Zbiórka Stara kotka z guzami. - zdjęcie główne

Stara kotka z guzami.

679 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób
Wpłać teraz
 
Anna Pik - awatar

Anna Pik

Organizator zbiórki

Witam.
Od 10 lat pomagam bezdomnym kotom w skrajnych przypadkach.
Jestem dla nich domem tymczasowych który potem często staje ich domem na zawsze z racji, że koty chore, kalekie, niemłode i nieadopcyjne, ot, taki dom kotów specjalnej troski.
Od 2 marca jest u mnie koteczka którą starsza pani oddała bo nie stać jej było na leczenie, bądź nie mogła pomoc tej kotce. Kotka miała potworne guzy listwy mlecznej i 1 marca zostały one usunięte. Te guzy są bardzo złośliwe i takie nowotwory dają przerzuty do innych organów.

Do tego koteńka ma jakąś alergię skórną bo wydrapuje sobie futerko.


Mało tego to Babulinka ma Entropium czyli jest to schorzenie w którym część powieki jest odwrócona lub zawinięta do wewnątrz gałki ocznej. Prowadzi to do urażania rogówki, a dalej jej  owrzodzenia i perforacji. W konsekwencji może spowodować spadek lub całkowitą utratę zdolności widzenia dlatego konieczna jest operacja plastyki powiek.
Jakby tego wszystkiego było mało to koteczka ma resztki zębów w bardzo złym stanie gdzie konieczna jest sanacja i doprowadzenie pyszczka do stanu aby mogła jeszcze jeść bez bólu.
Koteczka miała już zrobiony komplet badać i jej stan jest na teraz zadowalający bo nie ma jeszcze przerzutów.
Dostaje także karmę hypoalergiczną i kotka już przestała się wydrapywać.
Reasumując to wszystko to jej leczenie i utrzymanie do tanich nie będzie należało, dlatego w jej imieniu proszę ludzi dobrej woli jak i Tych wszystkich, których los pokrzywdzonych zwierząt nie jest obojętny, o pomoc dla tej porzuconej na stare lata, bardzo chorej kotki która od losu dostała jeszcze szansę na dalsze życie wśród nas.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Wieńczysława Ćwiek - awatar

  Wieńczysława Ćwiek

  19.04.17
  19.04.17

  Zdrowiej jak najszybciej koteczko.

  • Anna Pik - awatar

   Anna Pik - Organizator zbiórki

   23.04.17
   23.04.17

   Serdecznie dziękuję.

679 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób
Wpłać teraz
 
Anna Pik - awatar

Anna Pik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 21

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marta - awatar
Marta
20
Katarzyna - awatar
Katarzyna
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
4
Anna F - awatar
Anna F
34
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Aleksandra Blaszczyk - awatar
Aleksandra Blaszczyk
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij