Zbiórka Pomóż małym kotkom z rudery! - zdjęcie główne

Pomóż małym kotkom z rudery!

235 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób

Kotki z rudery

W czerwcu porzucona bezdomna koteczka dokarmiana przez mieszkańców Mińska okociła się w spalonej ruderze z dziurawym dachem. Na świat przyszło 5 maluchów. Wszystkie mają koci katar, a jeden z nich miał tak posklejane ropą oczka, że nie widział świata. Wokół rudery mieszkało kilkunastu gołębiarzy, którzy grozili wywiezieniem kociej mamy do lasu i tym samym skazaniem maluchów na pewną śmierć. 

Na szczęście znalazła się dobra osoba, która wzięła kocią rodzinkę do siebie na dom tymczasowy. :)

Zdjęcie opisu zbiórki Pomóż małym kotkom z rudery!

Koszty weterynaryjne

Niestety, koszty weterynaryjne są OGROMNE. Do wyleczenia koci katar, odrobaczenie, kroplówki, zastrzyki, sterylizacja mamy... Najsłabszy z kotków musiał zostać w klinice z powodu zagrożenia życia. 

Do tego dochodzą opłaty za wszystkie leki i za specjalistyczną karmę.

Zdjęcie opisu zbiórki Pomóż małym kotkom z rudery!Zdjęcie opisu zbiórki Pomóż małym kotkom z rudery!

Pomóż!

Pomóż nam opłacić faktury! W tej chwili do zapłaty jest ok. 1000 zł, a na pewno będzie jeszcze więcej...

Dzięki Twojej pomocy będziemy mogli doprowadzić kotki do całkowitego wyzdrowienia, a następnie znaleźć im nowe domy!

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Paciakuta - awatar

  Paciakuta

  24.07.2016
  24.07.2016

  Zdrówka dla kociaków

  • Fundacja Viva! - awatar

   Fundacja Viva! - Organizator zbiórki

   28.07.2016
   28.07.2016

   dziękujemy!

 • Lusia - awatar

  Lusia

  19.07.2016
  19.07.2016

  dużo zdrowia maluchy

 • rudal - awatar

  rudal

  18.07.2016
  18.07.2016

  powodzenia ! kociaczki! życze szybkiej adopcji!

235 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób

Wpłaty: 10

angela - awatar
angela
5
maria - awatar
maria
20
Paciakuta - awatar
Paciakuta
16
Paulina - awatar
Paulina
20
Paulina - awatar
Paulina
30
Małgorzata - awatar
Małgorzata
10
Magdalena - awatar
Magdalena
20
Dagmara - awatar
Dagmara
9
Lusia - awatar
Lusia
100
rudal - awatar
rudal
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij