Zbiórka Leczenie uratowanych kotek - zdjęcie główne

Leczenie uratowanych kotek

709 zł  z 370 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Jolanta Szymańska - awatar

Jolanta Szymańska

Organizator zbiórki

Jestem kaliską "kociarą" - i nie wstydzę się tego. Od lat pomagam bezdomnym kotom i ludziom, którzy pomagają zwierzętom. Wspieram domy tymczasowe dla kotów, koordynuję adopcje, organizuję tymczasowy ratunek dla bezdomniaków, dokarmiam, rozwożę karmę, dowożę do weta....

Wczoraj wraz z koleżanką uratowałyśmy dwie błąkające się po parkingu 3-miesięczne koteczki. Facet przywiózł i wypuścił, żeby myszy łapały... Maleństwa przerażone, zasmarkane, oczy w strasznym stanie. A moje domy tymczasowe już przepełnione!!! koleżanka w domu ma swoich znajd 20 (w tym 5 tegorocznych maluchów) i więcej już się nie da po prostu. Zwłaszcza, że kotki wymagają natychmiastowego leczenia.

Zawiozłam więc do lecznicy Canisia w Kaliszu, dostały leki, są bezpieczne - póki co... bo za pobyt w szpitaliku i leczenie trzeba będzie zapłacić. Wstępny koszt to 370 zł. Niby nie tak wiele, ale ja już nie mam.... A przecież trzeba będzie jeszcze znaleźć im bezpieczny dom! i to szybko - bo każdy dzień w lecznicy kosztuje.... Przecież do schroniska nie oddam - mam nadzieję, że wiecie dlaczego!

Nie mam już kasy... :(    POMÓŻCIE proszę!!!! zawsze ja pomagałam - teraz mam kryzys... każda złotówka jest ratunkiem i szansą dla tych kociąt!

Dziękuję - Jola Szymańska

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Jolanta Szymańska - awatar

  Jolanta Szymańska

  11.09.2019
  11.09.2019

  Kochani DARCZYŃCY! Dziś wypłaciłam kolejną kwotę (niestety znów z prowizją... ), którą przeznaczamy na szczepienie Kropci i Lusi. I oczki wreszcie są idealnie czyste :)
  Szczepienie planujemy na czwartek w przyszłym tygodniu. Oczywiście udostępnię rachunek.
  Teraz, za jakiś miesiąc, będziemy myśleć o sterylizacji. Jeśli ktoś zechciałby nas wesprzeć w tym finansowo, będziemy baaaardzo wdzięczne!
  Już teraz wszystkim, którzy się dorzucili ogromnie i z całego serca dziękujemy. Dzięki WAM koteczki są zdrowe i szczęśliwe!!!!

  Zdjęcie aktualizacji 37 033

709 zł  z 370 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Jolanta Szymańska - awatar

Jolanta Szymańska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 17

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Mariusz W - awatar
Mariusz W
98
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Urszula - awatar
Urszula
25
Anna Witczak - awatar
Anna Witczak
50
justyna - awatar
justyna
45
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Czaruś - awatar
Czaruś
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij