Koto z pękniętą przeponą

1 110 zł  z 900 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby

Koto ma około trzech miesięcy i nie wiadomo czy dożyje czterech. Jest bardzo młodym kotkiem, ale już poznał ludzkie okrucieństwo. Koto został podrzucony w ciężkim stanie na przypadkowe podwórko w Opocznie. Miał szczęście w nieszczęściu, bo znalazły go osoby z sercem we właściwym miejscu, które  zabrały go natychmiast do weterynarza. 

Lekarz stwierdził pęknięcie przepony i złamanie tylnej łapy spowodowane prawdopodobnie kopnieciem przez "człowieka". Kociak ciężko oddycha, dostaje leki i gdy tylko jego stan sie ustabilizuje powinna zostać przeporwadzona poważna i kosztowna operacja. 

Koniec roku był dla nas ciężki, rachunki skutecznie wyczyściły nasze konto, ale nie wyobrażamy sobie, żeby nie zawalczyć o szansę dla Koto. Razem możemy udowodnić Koto, ze istnieją dobrzy ludzie, a świat nie jest miejscem gdzie czeka go tylko ból i strach.

Kim jesteśmy  ?

Fundacja Miasto Kotów powstała w celu niesienia pomocy zwierzętom, poprawy warunków ich bytowania oraz walki z bezdomnością. Kochamy koty, pomagamy im, dlatego powstanie FMK jest naturalną konsekwencją działań, którymi zajmujemy się prywatnie od wielu lat. Przede wszystkim skupiamy się na tych najbardziej skrzywdzonych, porzuconych i niechcianych oraz szukaniu im dobrych, odpowiedzialnych opiekunów.

Aktualizacje


 • Miasto Kotów - awatar

  Miasto Kotów

  03.01.2018
  03.01.2018

  Nie tak miało być... Koto miał wyzdrowieć i znaleźć dom. Mieliśmy się cieszyć z jego szczęścia. Zamiast tego opłakujemy kochanego malucha.
  Opreacja się udała, przeponę zeszyto, wydawało się, ze wszystko naprawiono... tylko malutkie płuca nie chciały podjąć pracy. Lekarze walczyli, reanimowali maleńkie ciałko. Niestety uraz którego doznał kociak, prawdopodobnie uszkodził także płuca i ...... to był koniec. Zostały nam łzy i nadzieja, że gdzieś istnieje kocie niebo dla takich malutkich skarbów jak Koto. Dobranoc słodziaku.
  Dziękujemy Wam za wsparcie, za to że chcieliście dać szansę Koto. Wiele dla nas znaczy, że kociak choć pod koniec życia przekonał się, że istnieje tylu dobrych ludzi.

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.01.2018
  02.01.2018

  Dlaczego bestie torturujące zwierzęta nie są karane bezwzględnym więzieniem?

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.01.2018
  02.01.2018

  Pozdrawiam i dziękuję za to, że pomagacie naszym braciom mniejszym. Szczęśliwego Nowego Roku! ✋️🙂

 • Pola - awatar

  Pola

  01.01.2018
  01.01.2018

  zdrówka!

1 110 zł  z 900 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby

Wpłaty: 32

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Agata - awatar
Agata
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Magda - awatar
Magda
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
IRENA - awatar
IRENA
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij