Koto z pękniętą przeponą

1 110 zł  z 900 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby

Koto ma około trzech miesięcy i nie wiadomo czy dożyje czterech. Jest bardzo młodym kotkiem, ale już poznał ludzkie okrucieństwo. Koto został podrzucony w ciężkim stanie na przypadkowe podwórko w Opocznie. Miał szczęście w nieszczęściu, bo znalazły go osoby z sercem we właściwym miejscu, które  zabrały go natychmiast do weterynarza. 

Lekarz stwierdził pęknięcie przepony i złamanie tylnej łapy spowodowane prawdopodobnie kopnieciem przez "człowieka". Kociak ciężko oddycha, dostaje leki i gdy tylko jego stan sie ustabilizuje powinna zostać przeporwadzona poważna i kosztowna operacja. 

Koniec roku był dla nas ciężki, rachunki skutecznie wyczyściły nasze konto, ale nie wyobrażamy sobie, żeby nie zawalczyć o szansę dla Koto. Razem możemy udowodnić Koto, ze istnieją dobrzy ludzie, a świat nie jest miejscem gdzie czeka go tylko ból i strach.

Kim jesteśmy  ?

Fundacja Miasto Kotów powstała w celu niesienia pomocy zwierzętom, poprawy warunków ich bytowania oraz walki z bezdomnością. Kochamy koty, pomagamy im, dlatego powstanie FMK jest naturalną konsekwencją działań, którymi zajmujemy się prywatnie od wielu lat. Przede wszystkim skupiamy się na tych najbardziej skrzywdzonych, porzuconych i niechcianych oraz szukaniu im dobrych, odpowiedzialnych opiekunów.

Aktualizacje


 • Miasto Kotów - awatar

  Miasto Kotów

  03.01.2018
  03.01.2018

  Nie tak miało być... Koto miał wyzdrowieć i znaleźć dom. Mieliśmy się cieszyć z jego szczęścia. Zamiast tego opłakujemy kochanego malucha.
  Opreacja się udała, przeponę zeszyto, wydawało się, ze wszystko naprawiono... tylko malutkie płuca nie chciały podjąć pracy. Lekarze walczyli, reanimowali maleńkie ciałko. Niestety uraz którego doznał kociak, prawdopodobnie uszkodził także płuca i ...... to był koniec. Zostały nam łzy i nadzieja, że gdzieś istnieje kocie niebo dla takich malutkich skarbów jak Koto. Dobranoc słodziaku.
  Dziękujemy Wam za wsparcie, za to że chcieliście dać szansę Koto. Wiele dla nas znaczy, że kociak choć pod koniec życia przekonał się, że istnieje tylu dobrych ludzi.

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.01.2018
  02.01.2018

  Dlaczego bestie torturujące zwierzęta nie są karane bezwzględnym więzieniem?

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.01.2018
  02.01.2018

  Pozdrawiam i dziękuję za to, że pomagacie naszym braciom mniejszym. Szczęśliwego Nowego Roku! ✋️🙂

 • Pola - awatar

  Pola

  01.01.2018
  01.01.2018

  zdrówka!

1 110 zł  z 900 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby

Wpłaty: 32

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Agata - awatar
Agata
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Magda - awatar
Magda
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
IRENA - awatar
IRENA
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij