Zbiórka Jasiu zbiera z kotełkami. - zdjęcie główne

Jasiu zbiera z kotełkami.

0 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Małgorzata Maciąg - awatar

Małgorzata Maciąg

Organizator zbiórki

Witajcie jestem Jasiu i lubię pomagać innym.Zbieram na puszeczki i wizyty u weterynarza ,bo jest nas 7 kotów.Dokarmiamy jeszcze dzikie koteczki i coraz trudniej idzie nam zbiórka na jedzonko .Małgosia nasza pani robi różne rzeczy i wystawia na bazarku.Mimo jej ciężkiej pracy niestać nas na wiele rzeczy i dlatego prosimy was kochani o pomoc.Każda zamówiona karma jest dzielona na inne ciocie i ich zwierzaczki.Ponadto nasza M.dowozi nas do weta i spowrotem taryfą i to są też duże koszty .Pomoc jest nam niezbędna bo nasza kochana mamcia ma popsuty laptop i niema drukarki ,a bez tego sprzętu nieda sama rady zebrać na karmy i jeszcze na inne rzeczy.Prosimy dajcie grosik w was jest siła i nadzieja na lepszy los bezdomniaków.Zapraszamy do wsparcia naszych podopiecznych bo są tego warte.Pieniądze zebrane zostaną na pierwszym miejscu przezmaczone na suchą i mokrą karmę.Leczenoe u weterynarza i dojazdy do kliniki.Jeśli coś zostanie to wtedy można zakupić niedrogo drukarkę, aby bazarek Jasia i 6 muszkieterów dalej się rozwijał i nasza Małgosia robiła te cudne rzeczy i szyła .

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Małgorzata Maciąg - awatar

Małgorzata Maciąg

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij