Zbiórka koty i psy z Ukrainy - zdjęcie główne

koty i psy z Ukrainy

390 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Zwierzęta domowe są niewinnymi i milczącymi ofiarami konfliktów pomiędzy ludźmi . Chcemy pomóc załagodzić skutki stresu , poniewierki i cierpienia wszystkich zwierząt, a szczególnie psów i kotów, które dotrą do naszego miasta z uchodźcami z Ukrainy.

Jesteśmy organizacją pozarządową o statusie OPP z Bielska-Białej, zajmującą się
pomocą bezdomnym psom i kotom oraz zwierzętom domowym, których
opiekunowie są w trudnej sytuacji finansowej.
Chcemy pomóc zwierzętom uchodźców z Ukrainy, którzy przebywają w naszym mieście lub w jego okolicach.
Chodzi nam o osoby, które nie posiadają środków na podstawową
profilaktykę i/lub opiekę weterynaryjną, potrzebują porady i informacji
w kwestii zwierzęcia.
Jesteśmy w stanie w miarę swoich możliwości pomóc przyjezdnym psom i
kotom w zakresie:
- profilaktyki wet. (odpchlenie, odrobaczenie, szczepienie),
- kastracji,
- wykonania podstawowej diagnostyki,
- czipowania,
- użyczenia akcesoriów dla zwierząt,
- zaopatrzenia w karmę i żwirek.

 Liczymy na Waszą pomoc w realizacji tego ważnego i potrzebnego zadania.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Dla Braci Mniejszych - awatar

  Dla Braci Mniejszych

  15.04.2022
  15.04.2022

  Zajka już w nowym domu. Wypróbowuje nowe legowisko🙂 Po długiej podróży z Ukrainy ze swoimi opiekunkami zaznała wreszcie spokoju i ciepła rodzinnego. Opiekunki przywiozły 6 kotów z Kijowa , niestety z kilkoma musiały się rozstać. Pomogliśmy znaleźć kochający nowy dom. Myślę że będzie szczęśliwa 🙂

  Zdjęcie aktualizacji 92 814

390 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 5

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kociarz - awatar
Kociarz
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij