Zbiórka Pralka dla Fundacji Koty Katowic - miniaturka zdjęcia

Pralka dla Fundacji Koty Katowic Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pralka dla Fundacji Koty Katowic - zdjęcie główne

Pralka dla Fundacji Koty Katowic

900 zł  z 900 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Gato Verde - awatar

Gato Verde

Organizator zbiórki

Drodzy Przyjaciele,

jesteśmy małą fundacją o wielkim sercu dla zwierząt. Od wielu lat pomagamy kotom wolno żyjącym z terenu Katowic, a od 2013 roku działamy jako Fundacja Koty Katowic. Dokarmiamy, leczymy, sterylizujemy. 

Trzy lata temu postanowiliśmy utworzyć azyl dla naszych podopiecznych
i stworzyliśmy miejsce dla tych kotów, które na wolności nie poradzą sobie samodzielnie. Przewlekle chore, niewidome, po amputacjach - wszystkie znalazły miejsce w naszej kociarni.

Dzięki poprzedniej zbiórce udało nam się położyć panele na podłodze kociarni, dzięki temu najważniejsze remonty zostały już przeprowadzone. Dziękujemy!

Teraz prosimy Was o pomoc w zakupie nowej, oszczędnej pralki do kociarni.
Nasz stary sprzęt niestety nie daje już rady, a jako że przebywają u nas koty chore, pranie ręczników, koców jest codziennością.

Wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się czegoś o codziennym życiu naszej kociarni niech zajrzą na bloga: http://kotykatowic.blogspot.com/.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
900 zł  z 900 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Gato Verde - awatar

Gato Verde

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 13

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
380
Agnieszka Drożyńska - awatar
Agnieszka Drożyńska
20
Bożena - awatar
Bożena
100
Karolina Przybyło - awatar
Karolina Przybyło
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Dorota Bator - awatar
Dorota Bator
50
Kasia Swierczynska - awatar
Kasia Swierczynska
50
Magdalena Hajduk - awatar
Magdalena Hajduk
50
Anna Adamczyk - awatar
Anna Adamczyk
100
Anna Wrzask - awatar
Anna Wrzask
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij