Zbiórka Pralka dla Fundacji Koty Katowic - miniaturka zdjęcia

Pralka dla Fundacji Koty Katowic

Zbiórka Pralka dla Fundacji Koty Katowic - zdjęcie główne

Pralka dla Fundacji Koty Katowic

900 zł z 900 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać teraz
 
Gato Verde - awatar

Gato Verde

Organizator zbiórki

Drodzy Przyjaciele,

jesteśmy małą fundacją o wielkim sercu dla zwierząt. Od wielu lat pomagamy kotom wolno żyjącym z terenu Katowic, a od 2013 roku działamy jako Fundacja Koty Katowic. Dokarmiamy, leczymy, sterylizujemy. 

Trzy lata temu postanowiliśmy utworzyć azyl dla naszych podopiecznych
i stworzyliśmy miejsce dla tych kotów, które na wolności nie poradzą sobie samodzielnie. Przewlekle chore, niewidome, po amputacjach - wszystkie znalazły miejsce w naszej kociarni.

Dzięki poprzedniej zbiórce udało nam się położyć panele na podłodze kociarni, dzięki temu najważniejsze remonty zostały już przeprowadzone. Dziękujemy!

Teraz prosimy Was o pomoc w zakupie nowej, oszczędnej pralki do kociarni.
Nasz stary sprzęt niestety nie daje już rady, a jako że przebywają u nas koty chore, pranie ręczników, koców jest codziennością.

Wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się czegoś o codziennym życiu naszej kociarni niech zajrzą na bloga: http://kotykatowic.blogspot.com/.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
900 zł z 900 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać teraz
 
Gato Verde - awatar

Gato Verde

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 13

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
380
Agnieszka Drożyńska - awatar
Agnieszka Drożyńska
20
Bożena - awatar
Bożena
100
Karolina Przybyło - awatar
Karolina Przybyło
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Dorota Bator - awatar
Dorota Bator
50
Kasia Swierczynska - awatar
Kasia Swierczynska
50
Magdalena Hajduk - awatar
Magdalena Hajduk
50
Anna Adamczyk - awatar
Anna Adamczyk
100
Anna Wrzask - awatar
Anna Wrzask
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij