Zbiórka Bezdomne koty z Chylic - zdjęcie główne

Bezdomne koty z Chylic

1 150 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Małgorzata Kucharska - awatar

Małgorzata Kucharska

Organizator zbiórki

Od 2019 roku opiekuję się gromadką bezdomnych kotów mieszkających na terenie ogródków działkowych w Chylicach.

Kotami opiekowała się wcześniej moja Mama która w czerwcu tego roku zmarła na raka pęcherza, a koty zostały same. Po śmierci Mamy wzięłam na siebie dalszą opiekę nad nimi. Koszt utrzymania kotów jest bardzo duży, tygodniowo wożę im 18 puszek 800g mokrej karmy Smilla i ok. 12 kg suchej karmy. 

Kotów jest przynajmniej 6, zawsze zjadają wszystko co im zostawiam.

Kot na zdjęciu to Perełek, kilkuletni kocurek, bardzo zaprzyjaźniony z drugim, starszym kotem. 

To jest Kocek, przyjaciel Perełka

Czarny kocurek to Angol.

 


Większość kotów niestety bardzo się mnie boi co bardzo utrudnia robienie im zdjęć, często jest wybór między zrobieniem zdjęcia a pozwoleniem kotu jeść w spokoju, ale będę starała się fotografować je w miarę możliwości.

Podaję również link do wydarzenia na Facebooku, rzadko aktualizowane bo zazwyczaj nie bardzo mam czas, ale jest. 

https://fb.me/e/2mtp2LNiM


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 150 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Małgorzata Kucharska - awatar

Małgorzata Kucharska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 24

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
110
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Kuna leśna - awatar
Kuna leśna
25
Kuna leśna - awatar
Kuna leśna
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Kuna leśna - awatar
Kuna leśna
22
Kuna leśna - awatar
Kuna leśna
28
Kuna leśna - awatar
Kuna leśna
10
Kuna leśna - awatar
Kuna leśna
10
Kuna leśna - awatar
Kuna leśna
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij