Zbiórka Wiejskie koty błagają o pomoc! - miniaturka zdjęcia

Wiejskie koty błagają o pomoc!

Wiejskie koty błagają o pomoc!

137 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać teraz
252 udostępnienia

Wioski oddalone o 400 km od Warszawy (powiat sępoleński). Typowe po PGR-owskie tereny, jakich wiele w Polsce. Masa niechcianych kotów, które przez lata rozmnażały się w niekontrolowany sposób. Nie ma dnia kiedy nie otrzymujemy prośby o pomoc dla kotów porzuconych, chorych i tych wolno żyjących.

Nasze największe wiejskie stado, którym się opiekujemy, liczy obecnie 32 kotów. Jeszcze 3 lata temu były wychudzone i zabiedzone, wszystkie niewysterylizowane. Zastaliśmy też dziesiątki kociąt! Wszystkie maluszki umieściłyśmy w domach tymczasowych i z tego stada aż 30 kociąt zostało wyadoptowanych do wspaniałych domów. Wszystkie koty wymagały leczenia. Obecnie w tym stadzie mamy 3 koty przewlekle chore (dziąsła, choroby oddechowe). Jeden kocur jest jednooki. 

Dzięki darczyńcom, w ostatnich latach, udało nam się zakupić ciepłe budki na zimę. Największe stado otrzymało piękny garaż, w którym to mieszkają na co dzień. 

Widząc efekty naszej akcji, rozszerzyłyśmy naszą akcję pomocową dla kotów w pobliskich wioskach. Dzięki naszym działaniom, dziesiątki kotów zostało wysterylizowanych i wyleczonych. Jednym z takich kotów jest Cegła. Kocurek z niedożywienia był tak chudy, że można było policzyć każdą kosteczkę. Jego zrudziała sierść wskazywała na skrajne wyczerpanie i pasożyty. 

Podczas naszych akcji edukujemy i uczymy prawidłowej opieki nad zwierzętami.

Widzimy efekty naszych działań i chcielibyśmy nadal pomagać! Jednak potrzebujemy Waszego wsparcia. Obecnie najbardziej potrzebujemy karmy, zarówno mokrej i suchej. Ciągle przyjmujemy koty na leczenie i sterylizacje - to generuje największe koszty. 

16 worków suchej Smilli 10kg oraz 300 puszek Smilli 400g to koszt 2 170 zł. Resztę kwoty chcielibyśmy przeznaczyć na sterylizacje i leczenie kotów, które oczekują w kolejce na naszą pomoc. Bardzo Was prosimy o wsparcie!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
137 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać teraz
252 udostępnienia

Wpłaty: 7

elab - awatar
elab
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Michał Dominiak - awatar
Michał Dominiak
10
Barbara Ceglińska-Jaroń - awatar
Barbara Ceglińska-Jaroń
2
Marta Paciorek-Grabińska - awatar
Marta Paciorek-Grabińska
30
Minutka - awatar
Minutka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij