Zbiórka Wiejskie koty błagają o pomoc! - miniaturka zdjęcia

Wiejskie koty błagają o pomoc! Jak założyć taką zbiórkę?

Wiejskie koty błagają o pomoc!

187 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wioski oddalone o 400 km od Warszawy (powiat sępoleński). Typowe po PGR-owskie tereny, jakich wiele w Polsce. Masa niechcianych kotów, które przez lata rozmnażały się w niekontrolowany sposób. Nie ma dnia kiedy nie otrzymujemy prośby o pomoc dla kotów porzuconych, chorych i tych wolno żyjących.

Nasze największe wiejskie stado, którym się opiekujemy, liczy obecnie 32 kotów. Jeszcze 3 lata temu były wychudzone i zabiedzone, wszystkie niewysterylizowane. Zastaliśmy też dziesiątki kociąt! Wszystkie maluszki umieściłyśmy w domach tymczasowych i z tego stada aż 30 kociąt zostało wyadoptowanych do wspaniałych domów. Wszystkie koty wymagały leczenia. Obecnie w tym stadzie mamy 3 koty przewlekle chore (dziąsła, choroby oddechowe). Jeden kocur jest jednooki. 

Dzięki darczyńcom, w ostatnich latach, udało nam się zakupić ciepłe budki na zimę. Największe stado otrzymało piękny garaż, w którym to mieszkają na co dzień. 

Widząc efekty naszej akcji, rozszerzyłyśmy naszą akcję pomocową dla kotów w pobliskich wioskach. Dzięki naszym działaniom, dziesiątki kotów zostało wysterylizowanych i wyleczonych. Jednym z takich kotów jest Cegła. Kocurek z niedożywienia był tak chudy, że można było policzyć każdą kosteczkę. Jego zrudziała sierść wskazywała na skrajne wyczerpanie i pasożyty. 

Podczas naszych akcji edukujemy i uczymy prawidłowej opieki nad zwierzętami.

Widzimy efekty naszych działań i chcielibyśmy nadal pomagać! Jednak potrzebujemy Waszego wsparcia. Obecnie najbardziej potrzebujemy karmy, zarówno mokrej i suchej. Ciągle przyjmujemy koty na leczenie i sterylizacje - to generuje największe koszty. 

16 worków suchej Smilli 10kg oraz 300 puszek Smilli 400g to koszt 2 170 zł. Resztę kwoty chcielibyśmy przeznaczyć na sterylizacje i leczenie kotów, które oczekują w kolejce na naszą pomoc. Bardzo Was prosimy o wsparcie!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • KOTY z Grochowa - awatar

  KOTY z Grochowa

  30.09.2019
  30.09.2019

  W ostatnim czasie przybyły nam 2 nowe koty, w tym 1 trikolorka, która strasznie głośno do nas gada i pogania z jedzeniem. Stado codziennie czeka na pełną michę i nie możemy ich zawieźć. Dwa kocury mają problemy z dziąsłami. Mimo sanacji jamy ustnej i usuniecia części zębów,muszą być pod stała opieką wet.

  Zdjęcie aktualizacji 37 815

187 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 9

Zofia - awatar
Zofia
20
Pola Nowicka - awatar
Pola Nowicka
30
elab - awatar
elab
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Michał Dominiak - awatar
Michał Dominiak
10
Barbara Ceglińska-Jaroń - awatar
Barbara Ceglińska-Jaroń
2
Marta Paciorek-Grabińska - awatar
Marta Paciorek-Grabińska
30
Minutka - awatar
Minutka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij