Zbiórka Wiejskie koty błagają o pomoc! - miniaturka zdjęcia

Wiejskie koty błagają o pomoc!

Wiejskie koty błagają o pomoc!

187 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać teraz
 

Wioski oddalone o 400 km od Warszawy (powiat sępoleński). Typowe po PGR-owskie tereny, jakich wiele w Polsce. Masa niechcianych kotów, które przez lata rozmnażały się w niekontrolowany sposób. Nie ma dnia kiedy nie otrzymujemy prośby o pomoc dla kotów porzuconych, chorych i tych wolno żyjących.

Nasze największe wiejskie stado, którym się opiekujemy, liczy obecnie 32 kotów. Jeszcze 3 lata temu były wychudzone i zabiedzone, wszystkie niewysterylizowane. Zastaliśmy też dziesiątki kociąt! Wszystkie maluszki umieściłyśmy w domach tymczasowych i z tego stada aż 30 kociąt zostało wyadoptowanych do wspaniałych domów. Wszystkie koty wymagały leczenia. Obecnie w tym stadzie mamy 3 koty przewlekle chore (dziąsła, choroby oddechowe). Jeden kocur jest jednooki. 

Dzięki darczyńcom, w ostatnich latach, udało nam się zakupić ciepłe budki na zimę. Największe stado otrzymało piękny garaż, w którym to mieszkają na co dzień. 

Widząc efekty naszej akcji, rozszerzyłyśmy naszą akcję pomocową dla kotów w pobliskich wioskach. Dzięki naszym działaniom, dziesiątki kotów zostało wysterylizowanych i wyleczonych. Jednym z takich kotów jest Cegła. Kocurek z niedożywienia był tak chudy, że można było policzyć każdą kosteczkę. Jego zrudziała sierść wskazywała na skrajne wyczerpanie i pasożyty. 

Podczas naszych akcji edukujemy i uczymy prawidłowej opieki nad zwierzętami.

Widzimy efekty naszych działań i chcielibyśmy nadal pomagać! Jednak potrzebujemy Waszego wsparcia. Obecnie najbardziej potrzebujemy karmy, zarówno mokrej i suchej. Ciągle przyjmujemy koty na leczenie i sterylizacje - to generuje największe koszty. 

16 worków suchej Smilli 10kg oraz 300 puszek Smilli 400g to koszt 2 170 zł. Resztę kwoty chcielibyśmy przeznaczyć na sterylizacje i leczenie kotów, które oczekują w kolejce na naszą pomoc. Bardzo Was prosimy o wsparcie!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • KOTY z Grochowa - awatar

  KOTY z Grochowa

  30.09.19
  30.09.19

  W ostatnim czasie przybyły nam 2 nowe koty, w tym 1 trikolorka, która strasznie głośno do nas gada i pogania z jedzeniem. Stado codziennie czeka na pełną michę i nie możemy ich zawieźć. Dwa kocury mają problemy z dziąsłami. Mimo sanacji jamy ustnej i usuniecia części zębów,muszą być pod stała opieką wet.

  Zdjęcie aktualizacji 37 815

187 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 9

Zofia - awatar
Zofia
20
Pola Nowicka - awatar
Pola Nowicka
30
elab - awatar
elab
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Michał Dominiak - awatar
Michał Dominiak
10
Barbara Ceglińska-Jaroń - awatar
Barbara Ceglińska-Jaroń
2
Marta Paciorek-Grabińska - awatar
Marta Paciorek-Grabińska
30
Minutka - awatar
Minutka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij