Zbiórka Dom Tymczasowy dla psów i kotów - miniaturka zdjęcia

Dom Tymczasowy dla psów i kotów Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Dom Tymczasowy dla psów i kotów - zdjęcie główne

Dom Tymczasowy dla psów i kotów

14 zł  z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Jarek Oltarzewski - awatar

Jarek Oltarzewski

Organizator zbiórki

Współnie z żoną jesteśmy parą osób, którzy nigdy nie byli obojetni na los zwierząt, a naszym marzeniem jest posiadanie domu. Postanowiliśmy połaczyć oba te projekty w jedno i wybudować dom, który bedzie jednocześnie domem tymczasowym dla zwierząt. 

Dom tymczasowy to  dla zwierząt ze schroniska często jedyna szansa na normalne życie!
Zwierzęta po wyjściu ze schroniska, które trafiają do domu Tymczasowego przechodzą często błyskawiczną metamorfozę, ze smutnego, zrezygnowanego, zabiedzonego zwierzaka – staje się pełnym energii i radości kompanem, o jakim marzy wielu ludzi. Aby dojść do siebie, potrzebuje właśnie domu tymczasowego! 

Dlaczego tak się dzieję? dlatego że zwierzęta w schronisku mają bardzo mało kontaktu z człowiekiem przez co często dziczeją, staja się smutne i osowiałe bez chęci do życia. 

W domu Tymczasowym zwierzęta przebywają do czasu adopcji przez nowych opiekunów.

Na  wybudowanie domu tymczasowego potrzebujemy ok 300 tyś, Połowę środków mamy, brakuje jednak tej drugiej połowy.

Dom Powstanie w Mazowieckim, powiat Piaseczyński.

Jeśli los zwierząt nie jest Ci obojętny wesprzyj proszę naszą zbiórkę nawet symboliczną kwotą.


Dziękujemy  

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
14 zł  z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Jarek Oltarzewski - awatar

Jarek Oltarzewski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij