Zbiórka Na badania dla Bezdomniaków - zdjęcie główne

Na badania dla Bezdomniaków

141 zł  z 160 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marta Joanna Auguścik - awatar

Marta Joanna Auguścik

Organizator zbiórki

KOCIAKI BEZDOMNIAKI Z AUGUSTÓWKI WAWA

Proszę o pomoc w zbiórce pieniędzy na badania FIV i FELV (80 zł kot) na dwa kociaki bezdomne. Jest deklaracja domu dla nich ale pod warunkiem zrobionych badań, ponieważ adoptujący ma w domu już dwa koty- dla ich bezpieczeństwa. 

Augustówka, 4 kociaki, rodzeństwo, dzikuski. Udało mi się w ciągu miesiąca je oswoić na miziaki. Jeden z kotków pojechał już do swojego domu do Łodzi. Teraz czas na dwa kolejne (czarny-kocurek, trokolorka- kotka), tylko te badania ;/ Idzie zima nie można pozwolić, żeby kociaki zostały na dworze. Dorzućcie grosik:)

Jestem osobą prywatną i proszę o pomoc.
Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
141 zł  z 160 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marta Joanna Auguścik - awatar

Marta Joanna Auguścik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 9

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Joanna Asia Barszczewska - awatar
Joanna Asia Barszczewska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Żukiewicz - awatar
Żukiewicz
5
Dorota - awatar
Dorota
10
Konrad - awatar
Konrad
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Michalina Guzik - awatar
Michalina Guzik
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij