Zbiórka Kraina Dobrej Nadziei - zdjęcie główne

Kraina Dobrej Nadziei

2 447 zł  z 17 800 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Szanowni Państwo!

Zapraszamy do udziału we wspólnym przedsięwzięciu, jakim jest wybudowanie nowoczesnego, energooszczędnego budynku na 70 miejsc, w którym będzie działało schronisko z usługami opiekuńczymi oraz dom pomocy społecznej dla najuboższych seniorów województwa podlaskiego, ale nie tylko. 

Wszelkie informacje o tym przedsięwzięciu znajdują się tutaj: https://www.facebook.com/krainadobrejnadziei

Jako organizacja pomagająca od 2006 r. osobom najuboższym, głownie tym w kryzysie bezdomności, wiemy, że takie miejsce takie jest bardzo potrzebne w naszym regionie, również ze względu na starzenie się naszego społeczeństwa. W podeszłym wieku szczególnie trudno jest właśnie osobom najuboższym - z niskimi rentami czy emeryturami, bezdomnym, nie mającym już rodziny, która może ich wspierać (a czasami po prostu nie chce). 

Jako ludzie współczujący, kupujemy od przysłowiowej "babci ze straganu" koperek żeby ją wesprzeć, ale ONA najczęściej nie ma już na opał, ani też sił, by obsadzać samodzielnie ogródek... ONA potrzebuje już ciepłego domu i odpoczynku, a ogródek to powinno być jej hobby, a nie sposób na przetrwanie. Dlatego możemy wspólnie zrobić coś o wiele wspanialszego, niż zakup koperku - stworzyć miejsce godnego i spokojnego spędzenia jesieni życia właśnie dla tych najbardziej poszkodowanych wśród nas.

Oprócz budynku samego DPS powstaną tam także zagrody dla kóz i kur, ogródki i szklarnie - by dać przyszłym podopiecznym możliwość obcowania z naturą, zajęcie oraz zmniejszyć koszt utrzymania ośrodka. Z tego też powodu całą działkę nazwaliśmy "krainą" - Krainą Dobrej Nadziei.

Działka, której jesteśmy właścicielami (dzięki dotacji z Narodowego Instytutu Wolności) znajduje się w miejscowości Kościuki (gm. Choroszcz) i jest przepięknie położona pośród lasów i pól. Dzięki temu zapewni sielankową, spokojną i zdrową atmosferę przyszłym mieszkańcom.

Serdecznie zapraszamy Państwa do finansowego wsparcia tego "szalonego" (ze względu na koszt) ale jakże szlachetnego i potrzebnego przedsięwzięcia. W ten sposób będziecie mieli Państwo udział w zapewnieniu godnej starości tym spośród nas, którzy mają najmniejsze na to szanse.

Dziękujemy za wszelkie wsparcie! :-) 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • STOWARZYSZENIE "KU DOBREJ NADZIEI" - awatar

  STOWARZYSZENIE "KU DOBREJ NADZIEI"

  17.05.2021
  17.05.2021

  Szanowna Pani Anno! Serdecznie dziękujemy za Pani wkład w nasze wspólne dzieło. Życzymy wszelkiej pomyślności :-) Stowarzyszenie "Ku Dobrej Nadziei

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  24.11.2021
  24.11.2021

  Pozdrawiam.

2 447 zł  z 17 800 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 10

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 287
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Agnieszka Chmur Klińska - awatar
Agnieszka Chmur Klińska
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Justyna - awatar
Justyna
50
Anna Grzegorczyk - awatar
Anna Grzegorczyk
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij