Zbiórka Kręgosłup Franka ciąg dalszy - miniaturka zdjęcia

Kręgosłup Franka ciąg dalszy Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Kręgosłup Franka ciąg dalszy - zdjęcie główne

Kręgosłup Franka ciąg dalszy

1 293 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciły 43 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Milena Pietrzak - awatar

Milena Pietrzak

Organizator zbiórki

Franek już po operacji- udała się. Nie jest za dobrze, Franek nie rusza tylnymi łapkami (czeka nas dużo rehabilitacji),strasznie dyszy i dostaje paraliże :( niestety kluczowym elementem jest czas... 

EDIT: Operacja już w czwartek!! :( 

Witam, 

Niestety znowu tu jesteśmy... Wcześniej zbieraliśmy pieniążki na leczenie trzustki a teraz na kręgosłup... (wcześniejsza zbiórka:  https://pomagam.pl/rtigurnm )

Poniżej opisze co przeszliśmy przez ten rok od czasu poprzedniej zbiórki :(  Po tym jak wyleczyliśmy Franka z trzustki byłam zmuszona zrobić tomograf, ponieważ Franek bardzo ranił sobie łapki przy chodzeniu (odzierał) okazało się, że ma wadę wrodzoną w odcinku szyjnym. Miał zabieg usunięcia zdeformowanego zęba kręgu obrotowego który wbijał się w rdzeń... Operacja koszt (3.500+ rehabilitacje).

Filmik z rehabilitacji Franka- dzielnie walczył...

Operacja udana, piesek zdrowy, wiec z początkiem roku żeby polepszyć mu życie, zdecydowałam się na zabieg powiększenia przegrody nosowej i podniebienie+kastracja (1.500).  Miał to być ostatni zabieg Franka 

 Myślałam, że to będzie ostatni zabieg jaki ten młody piesek będzie musiał przejść... Niestety pod koniec lutego Franek miał momenty niedowładu łapek, paraliże itp... Po tomografie kolejne (1.000 zł) okazało się że musi mieć zabieg usunięcia masy krążka który wbija mu się w rdzeń i zwęża kanał kręgowy aż  o 50%! 

Planowana operacja będzie kosztować 3.500 zł (operacja, leki, szpital) + oczywiście późniejsze rehabilitacje... 

Ten pies jest dla mnie wszystkim i nie wyobrażam sobie jakby miało go zabraknąć... żyje 2 latka dopiero, a tak dużo przeszedł... Pozwólmy mu żyć bez bólu i w pełni korzystać z 4-łapek 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Joanna Pasieka - awatar

  Joanna Pasieka

  06.03.2018
  06.03.2018

  Zdrowiej:-**

  • Milena Pietrzak - awatar

   Milena Pietrzak - Organizator zbiórki

   06.03.2018
   06.03.2018

   Dziękujemy 😘

1 293 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciły 43 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Milena Pietrzak - awatar

Milena Pietrzak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 43

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Jagoda - awatar
Jagoda
3
Mateusz - awatar
Mateusz
20
Joanna Szymczuk - awatar
Joanna Szymczuk
30
Patryk Karasiński - awatar
Patryk Karasiński
50
Natalia - awatar
Natalia
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Joanna Szymczuk - awatar
Joanna Szymczuk
50
MAGDALENA GOLASZ DAWID ANDRZEJEWSKI - awatar
MAGDALENA GOLASZ DAWID ANDRZEJEWSKI
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij