Zbiórka Krótkofalówki dla harcerzy. - zdjęcie główne

Krótkofalówki dla harcerzy.

1 076 zł  z 350 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Arek Ambroży - awatar

Arek Ambroży

Organizator zbiórki


Czuwaj! 


Jestem drużynowym 9 Gromady Zuchowej "Łowcy Marzeń"! 


W ramach mojej próby na stopień przewodnika chcę przeprowadzić akcję zarobkową, podczas której uzbieram na krótkofalówki dla naszej drużyny oraz dla naszego środowiska.  


Nasze środowisko w ostatnich latach coraz bardziej się rozrasta, działamy już w trzech pionach: zuchowym, harcerskim oraz starszoharcerskim, mamy predyspozycję do tego, żeby działać w szczepie. 


Zanim przejdę do akcji chciałbym zapoznać was z naszą działalnością. 

Zdjęcie z akcji BohaterON, w której wzięliśmy udział w tym roku.


9 GZ "Łowcy Marzeń" to pojedyncza jednostka działająca od 3,5 roku przy Hufcu Ostrów Wielkopolski im. 2 Armii Wojska Polskiego. Podczas naszej działalności uczestniczyliśmy w rajdach, biwakach, obozach. W tym roku jeszcze wiele nas czeka! 

Oto zdjęcie z tegorocznego złazu hufca, na którym zorganizowaliśmy trasę zuchową oraz harcerską.


9 Gromada Zuchowa "Łowcy Marzeń" to gromada wyjątkowa. Współpraca z 103 Drużyną Harcerską "Bene Gesserit" układa się bardzo dobrze i nasze środowisko stale się rozwija. W tym roku chcemy założyć Drużynę Starszoharcerską a w następnych latach chcemy działać w szczepie.

Zdjęcie z naszego obozu <3.


Przejdźmy do zbiórki!  


W naszym środowisku chcemy poprawić komunikację oraz poprawić logistykę w szczególności podczas organizowania gier terenowych. Możemy do siebie dzwonić, ale jak wiadomo nie zawsze mamy zasięg, a w szczególności jak jesteśmy na obozie, również nie zawsze jesteśmy w stanie zawszę od siebie odebrać telefonu. Dlatego chcemy zakupić krótkofalówki, niestety jest to na tyle duża inwestycja, że nie jesteśmy w stanie jej zrealizować z pieniędzy drużyny, więc przychodzimy z pomocą do Państwa. 

Tutaj zdjęcie z biwaku mikołajkowego.

Kryteria krótkofalówek były proste:  

*Dobry zasięg - 10 km. 

*Ze średniej półki cenowej, nie chcemy, żeby były to najlepsze krótkofalówki, ale chcemy żeby funkcjonowały one nawet w słabych warunkach oraz żeby nie rozwaliły się one po pierwszym upadku. 

*Dające nam kontakt w głuszy i w górach. 

*Działające nawet w słabych warunkach atmosferycznych. 


Po przeczytaniu zaleceń oraz uwag postanowiliśmy wybrać krótkofalówki MOTOROLA T80 EXTREME. 

Chcielibyśmy pozyskać po 2 krótkofalówki na pion. 


Przechodząc do wsparcia przedstawię progi: 


100% - zakup zestawu dwóch krótkofalówek MOTOROLA T80 EXTREME 


200%- zakup zestawu czterech krótkofalówek MOTOROLA T80 EXTREME 

300% - zakup zestawu dwóch oraz czterech krótkofalówek MOTOROLA T80 EXTREME oraz podanie progu na 400% 


Żeby zachęcić Państwo do dokonywania wpłat na nasz cel chciałbym za każdą wpłatę podziękować Państwu filmikiem nagranym przez 9 Gromadę Zuchową "Łowcy Marzeń", natomiast w przypadku wpłat powyżej 50zł. dostaną Państwo kartki z podziękowaniem, które zostaną wykonane własnoręcznie przez zuchy. Żeby to zrealizować proszę o wysłanie adresu e-mail w wiadomości prywatnej. 


Komentarze


 • kasia - awatar

  kasia

  27.10.2017
  27.10.2017

  Powodzenia!

  • Arek Ambroży - awatar

   Arek Ambroży - Organizator zbiórki

   28.10.2017
   28.10.2017

   Dziękujemy!

1 076 zł  z 350 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Arek Ambroży - awatar

Arek Ambroży

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 30

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Marek B - awatar
Marek B
100
Julo - awatar
Julo
100
kasia - awatar
kasia
100
Wanda i Hirek - awatar
Wanda i Hirek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Maciej - awatar
Maciej
100
Paweł Mróz - awatar
Paweł Mróz
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Patrycja Kramarczyk - awatar
Patrycja Kramarczyk
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij