Zbiórka Krótkofalówki dla harcerzy. - zdjęcie główne

Krótkofalówki dla harcerzy.

1 076 zł  z 350 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Arek Ambroży - awatar

Arek Ambroży

Organizator zbiórki


Czuwaj! 


Jestem drużynowym 9 Gromady Zuchowej "Łowcy Marzeń"! 


W ramach mojej próby na stopień przewodnika chcę przeprowadzić akcję zarobkową, podczas której uzbieram na krótkofalówki dla naszej drużyny oraz dla naszego środowiska.  


Nasze środowisko w ostatnich latach coraz bardziej się rozrasta, działamy już w trzech pionach: zuchowym, harcerskim oraz starszoharcerskim, mamy predyspozycję do tego, żeby działać w szczepie. 


Zanim przejdę do akcji chciałbym zapoznać was z naszą działalnością. 

Zdjęcie z akcji BohaterON, w której wzięliśmy udział w tym roku.


9 GZ "Łowcy Marzeń" to pojedyncza jednostka działająca od 3,5 roku przy Hufcu Ostrów Wielkopolski im. 2 Armii Wojska Polskiego. Podczas naszej działalności uczestniczyliśmy w rajdach, biwakach, obozach. W tym roku jeszcze wiele nas czeka! 

Oto zdjęcie z tegorocznego złazu hufca, na którym zorganizowaliśmy trasę zuchową oraz harcerską.


9 Gromada Zuchowa "Łowcy Marzeń" to gromada wyjątkowa. Współpraca z 103 Drużyną Harcerską "Bene Gesserit" układa się bardzo dobrze i nasze środowisko stale się rozwija. W tym roku chcemy założyć Drużynę Starszoharcerską a w następnych latach chcemy działać w szczepie.

Zdjęcie z naszego obozu <3.


Przejdźmy do zbiórki!  


W naszym środowisku chcemy poprawić komunikację oraz poprawić logistykę w szczególności podczas organizowania gier terenowych. Możemy do siebie dzwonić, ale jak wiadomo nie zawsze mamy zasięg, a w szczególności jak jesteśmy na obozie, również nie zawsze jesteśmy w stanie zawszę od siebie odebrać telefonu. Dlatego chcemy zakupić krótkofalówki, niestety jest to na tyle duża inwestycja, że nie jesteśmy w stanie jej zrealizować z pieniędzy drużyny, więc przychodzimy z pomocą do Państwa. 

Tutaj zdjęcie z biwaku mikołajkowego.

Kryteria krótkofalówek były proste:  

*Dobry zasięg - 10 km. 

*Ze średniej półki cenowej, nie chcemy, żeby były to najlepsze krótkofalówki, ale chcemy żeby funkcjonowały one nawet w słabych warunkach oraz żeby nie rozwaliły się one po pierwszym upadku. 

*Dające nam kontakt w głuszy i w górach. 

*Działające nawet w słabych warunkach atmosferycznych. 


Po przeczytaniu zaleceń oraz uwag postanowiliśmy wybrać krótkofalówki MOTOROLA T80 EXTREME. 

Chcielibyśmy pozyskać po 2 krótkofalówki na pion. 


Przechodząc do wsparcia przedstawię progi: 


100% - zakup zestawu dwóch krótkofalówek MOTOROLA T80 EXTREME 


200%- zakup zestawu czterech krótkofalówek MOTOROLA T80 EXTREME 

300% - zakup zestawu dwóch oraz czterech krótkofalówek MOTOROLA T80 EXTREME oraz podanie progu na 400% 


Żeby zachęcić Państwo do dokonywania wpłat na nasz cel chciałbym za każdą wpłatę podziękować Państwu filmikiem nagranym przez 9 Gromadę Zuchową "Łowcy Marzeń", natomiast w przypadku wpłat powyżej 50zł. dostaną Państwo kartki z podziękowaniem, które zostaną wykonane własnoręcznie przez zuchy. Żeby to zrealizować proszę o wysłanie adresu e-mail w wiadomości prywatnej. 


Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • kasia - awatar

  kasia

  27.10.2017
  27.10.2017

  Powodzenia!

  • Arek Ambroży - awatar

   Arek Ambroży - Organizator zbiórki

   28.10.2017
   28.10.2017

   Dziękujemy!

1 076 zł  z 350 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Arek Ambroży - awatar

Arek Ambroży

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 30

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Marek B - awatar
Marek B
100
Julo - awatar
Julo
100
kasia - awatar
kasia
100
Wanda i Hirek - awatar
Wanda i Hirek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Maciej - awatar
Maciej
100
Paweł Mróz - awatar
Paweł Mróz
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Patrycja Kramarczyk - awatar
Patrycja Kramarczyk
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij