Zbiórka Krótkofalówki dla harcerzy. - zdjęcie główne

Krótkofalówki dla harcerzy.

1 076 zł z 350 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Arek Ambroży - awatar

Arek Ambroży

Organizator zbiórki


Czuwaj! 


Jestem drużynowym 9 Gromady Zuchowej "Łowcy Marzeń"! 


W ramach mojej próby na stopień przewodnika chcę przeprowadzić akcję zarobkową, podczas której uzbieram na krótkofalówki dla naszej drużyny oraz dla naszego środowiska.  


Nasze środowisko w ostatnich latach coraz bardziej się rozrasta, działamy już w trzech pionach: zuchowym, harcerskim oraz starszoharcerskim, mamy predyspozycję do tego, żeby działać w szczepie. 


Zanim przejdę do akcji chciałbym zapoznać was z naszą działalnością. 

Zdjęcie z akcji BohaterON, w której wzięliśmy udział w tym roku.


9 GZ "Łowcy Marzeń" to pojedyncza jednostka działająca od 3,5 roku przy Hufcu Ostrów Wielkopolski im. 2 Armii Wojska Polskiego. Podczas naszej działalności uczestniczyliśmy w rajdach, biwakach, obozach. W tym roku jeszcze wiele nas czeka! 

Oto zdjęcie z tegorocznego złazu hufca, na którym zorganizowaliśmy trasę zuchową oraz harcerską.


9 Gromada Zuchowa "Łowcy Marzeń" to gromada wyjątkowa. Współpraca z 103 Drużyną Harcerską "Bene Gesserit" układa się bardzo dobrze i nasze środowisko stale się rozwija. W tym roku chcemy założyć Drużynę Starszoharcerską a w następnych latach chcemy działać w szczepie.

Zdjęcie z naszego obozu <3.


Przejdźmy do zbiórki!  


W naszym środowisku chcemy poprawić komunikację oraz poprawić logistykę w szczególności podczas organizowania gier terenowych. Możemy do siebie dzwonić, ale jak wiadomo nie zawsze mamy zasięg, a w szczególności jak jesteśmy na obozie, również nie zawsze jesteśmy w stanie zawszę od siebie odebrać telefonu. Dlatego chcemy zakupić krótkofalówki, niestety jest to na tyle duża inwestycja, że nie jesteśmy w stanie jej zrealizować z pieniędzy drużyny, więc przychodzimy z pomocą do Państwa. 

Tutaj zdjęcie z biwaku mikołajkowego.

Kryteria krótkofalówek były proste:  

*Dobry zasięg - 10 km. 

*Ze średniej półki cenowej, nie chcemy, żeby były to najlepsze krótkofalówki, ale chcemy żeby funkcjonowały one nawet w słabych warunkach oraz żeby nie rozwaliły się one po pierwszym upadku. 

*Dające nam kontakt w głuszy i w górach. 

*Działające nawet w słabych warunkach atmosferycznych. 


Po przeczytaniu zaleceń oraz uwag postanowiliśmy wybrać krótkofalówki MOTOROLA T80 EXTREME. 

Chcielibyśmy pozyskać po 2 krótkofalówki na pion. 


Przechodząc do wsparcia przedstawię progi: 


100% - zakup zestawu dwóch krótkofalówek MOTOROLA T80 EXTREME 


200%- zakup zestawu czterech krótkofalówek MOTOROLA T80 EXTREME 

300% - zakup zestawu dwóch oraz czterech krótkofalówek MOTOROLA T80 EXTREME oraz podanie progu na 400% 


Żeby zachęcić Państwo do dokonywania wpłat na nasz cel chciałbym za każdą wpłatę podziękować Państwu filmikiem nagranym przez 9 Gromadę Zuchową "Łowcy Marzeń", natomiast w przypadku wpłat powyżej 50zł. dostaną Państwo kartki z podziękowaniem, które zostaną wykonane własnoręcznie przez zuchy. Żeby to zrealizować proszę o wysłanie adresu e-mail w wiadomości prywatnej. 


Komentarze


 • kasia - awatar

  kasia

  27.10.17
  27.10.17

  Powodzenia!

  • Arek Ambroży - awatar

   Arek Ambroży - Organizator zbiórki

   28.10.17
   28.10.17

   Dziękujemy!

1 076 zł z 350 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Arek Ambroży - awatar

Arek Ambroży

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 30

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Marek B - awatar
Marek B
100
Julo - awatar
Julo
100
kasia - awatar
kasia
100
Wanda i Hirek - awatar
Wanda i Hirek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Maciej - awatar
Maciej
100
Paweł Mróz - awatar
Paweł Mróz
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Patrycja Kramarczyk - awatar
Patrycja Kramarczyk
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij