Zbiórka Wyrwana ręka-Tragiczny wypadek - zdjęcie główne

Wyrwana ręka-Tragiczny wypadek

154 984 zł  z 169 900 zł (Cel)
Wpłaciło 5 585 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Krzysztof Paszcza - awatar

Krzysztof Paszcza

Organizator zbiórki


Udostępniam zdjęcia z pożaru mojego domu 😪😪😪19.02.2021 kolejne nieszczęście 😪Tu można zobaczyć całą akcję gaszenia :  https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1593396600858838&id=226223550909490

 Kochani wiele z Was pyta mnie co z Odszkodowaniem od Pracodawcy. Sprawa jest w Sądzie w Krakowie będzie jeszcze się ciągła z powodu covid wiemy wszyscy jak działają Sądy, jest powołany jeszcze jeden biegły. Oświadczam iż nie otrzymałem żadnych środków z odszkodowania bo mi go  jeszcze nie przyznano i prędko to nie nastąpi 😔 Dlatego proszę Was o wsparcie bo bez Was kochani nie dam rady. A chce żyć ‼jak każdy.  Dla mnie każda 1 zł każde udostępnienie są bardzo ważne.

https://gazetakrakowska.pl/stal-sie-prawdziwy-cud-bo-znowu-mam-obie-rece/ga/3663450/zd/4544104

Zapraszam do artykułu w Gazecie Krakowskiej o mnie https://gazetakrakowska.pl/pomozmy-panu-krzysztofowi-zebrac-27-000-zl-brakuje-jeszcze-trzy-czwarte-tej-kwoty/ar/c1-14364909

Przez całe życie mieszkam pod Krakowem. W październiku 2014 roku uległem ciężkiemu wypadkowi gdzie taśmociąg urwał mi prawą rękę na poziomie łokcia, a resztę do ramienia rozszarpało. Rękę udało się replantować dzięki wspaniałej Pani Dr hab. n. med. Annie Chrapuście z Małopolskiego Centrum Oparzeniowego. Tam walczyłem o życie przez ponad miesiąc. Od czasu wypadku miałem 2 razy zapaść, mój stan był bardzo ciężki. Przez dłuższy czas byłem przykuty do łóżka z powodu mojego stanu zdrowia i z tego powodu na lewej pięcie zrobiła mi się odleżyna z którą borykam się do dziś. Obecnie na pięcie jest stan przed RAKOWY chodzę jak na tykajacej bombie.Miałem wielokrotnie przeszczepianą skórę z nóg oraz liczne zabiegi korygujące. Niestety w ręce nie mam ani nerwów, ani mięśni - ręka jest całkowicie niesprawna. Jako zawodowy kierowca kochający swoją pracę, którą wykonywałem przez 30 lat cały mój świat legł w gruzach. Byłem praworęczny i z tego powodu muszę się uczyć funkcjonować na nowo. Od tamtej pory walczę nie tylko o zdrowie, ale i sprawiedliwość  w Sądach był moment że byłem zastraszany Wekslem na 200 tys.Obecnie jest szansa na pobudzenie komórek metodą terapii INDIBA ACTIV dzięki czemu ręka byłaby mniej spastyczna i nie puchła. Głównym celem zbiórki jest rehabilitacja i leki, życie oraz bieżące wydatki oraz remont i dostosowanie łazienki do moich  potrzeb. Obecnie mam tylko rentę wysokości 1500 zł na niewiele to starcza, a rękę powinienem rehabilitować non stop. Dlatego będę wdzięczny za każdą pomoc oraz dobre słowo... Z góry dziękuję za wszelkie zainteresowanie, Krzysztof. 

My name is Christopher, and I'm from Poland. For most of my life
I've been a professional driver, but a workplace  accident changed my live forever.  I got injured on the job -  Conveyor belt ripped out my hand. I lost faith in my life... I was right-handed before but now, I'm disabled and I need your help. I can't work or drive.  I'm having a fund-raiser for  rehabilitation and medication. I would be grateful for any help. Really, anything you can do would be much appreciated.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Krzysztof Paszcza - awatar

  Krzysztof Paszcza

  09.09.21
  09.09.21

  Szanowni Państwo myślałem że będzie bliżej końca niż dalej pomalutku zacząłem remont łazienki wymienione drzwi zakupione część produktów potrzebnych do remontu umówiony jestem na wymianę instalacji ,rurek cieszyłem się że będę mieć w końcu łazienkę dostosowana do mojej niepełnosprawności. Pomalutku czekałem też na rozprawę i wyrok w sprawie odszkodowania pomyślałem później już z górki. Jakże się myliłem 😥😏dziś dostałem kolejne wezwanie do biegłego psychologa zaznaczę że u jednego już byłem w marcu , oczywiście ze strony byłego pracodawcy były jak zawsze do każdej opini zarzuty. Pomyślałem że to już koniec. 😥Po raz kolejny przedłuży się sprawa o kilka miesięcy ile to jeszcze potrwa 😔ode chciewa się żyć.... Tak to właśnie wygląda. Państwu dziękuję że jesteście ze mną wspieracie mnie dziękuję za każdą wpłatę. Serdecznie pozdrawiam.

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.09.21
  20.09.21

  Cegiełka poszła. Dużo zdrówka życzę

 • Monika Acar - awatar

  Monika Acar

  09.09.21
  09.09.21

  Życzę Panu Zdrowia

  • Krzysztof Paszcza - awatar

   Krzysztof Paszcza - Organizator zbiórki

   12.09.21
   12.09.21

   Dziękuję Pani Moniko za wsparcie dla mnie serdecznie pozdrawiam.

 • Grazyna Machulski - awatar

  Grazyna Machulski

  07.09.21
  07.09.21

  Życzę powodzenia i głowa do góry panie Krzysztofie

  • Krzysztof Paszcza - awatar

   Krzysztof Paszcza - Organizator zbiórki

   09.09.21
   09.09.21

   Dziękuję Pani serdecznie pozdrawiam.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.09.21
  03.09.21

  Życzę Panu dużo zdrowia i mimo wszystkich tych problemów pogody ducha. Pozytywne nastawienie i dostrzeganie dobrych rzeczy w codziennym życiu bardzo pomaga przezwyciężać problemy.

  • Krzysztof Paszcza - awatar

   Krzysztof Paszcza - Organizator zbiórki

   04.09.21
   04.09.21

   Bardzo dziękuję za przemiłe słowa otuchy życzę dużo zdrowia i serdecznie pozdrawiam.😊

 • Ania - awatar

  Ania

  02.09.21
  02.09.21

  Wszystkiego dobrego panie Krzysztofie!

  • Krzysztof Paszcza - awatar

   Krzysztof Paszcza - Organizator zbiórki

   04.09.21
   04.09.21

   Dziękuję Pani Aniu ❤️ wzajemnie serdecznie pozdrawiam.

154 984 zł  z 169 900 zł (Cel)
Wpłaciło 5 585 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Krzysztof Paszcza - awatar

Krzysztof Paszcza

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5 585

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Sara Strozik-Syta - awatar
Sara Strozik-Syta
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Natalia - awatar
Natalia
10
Konrad - awatar
Konrad
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij