Zbiórka Wyrwana ręka,odleżyna,PTSD - miniaturka zdjęcia

Wyrwana ręka,odleżyna,PTSD Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Wyrwana ręka,odleżyna,PTSD - zdjęcie główne

Wyrwana ręka,odleżyna,PTSD

433 251 zł  z 439 960 zł (Cel)
Wpłaciło 17 675 osób
Wpłać teraz Udostępnij
 
Krzysztof Paszcza - awatar

Krzysztof Paszcza

Organizator zbiórki

ZBIÓRKA POTWIERDZONA DOKUMENTACJĄ MEDYCZNĄ leczenie pięty zaświadczenie :

 Udostępniam też zdjęcia z pożaru mojego domu 😪😪😪19.02.2021 kolejne nieszczęście 😪

Tu można zobaczyć całą akcję gaszenia :  https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1593396600858838&id=226223550909490

 Kochani wiele z Was pyta mnie co z Odszkodowaniem od Pracodawcy. Sprawa jest w Sądzie w Krakowie będzie jeszcze się ciągła z powodu covid wiemy wszyscy jak działają Sądy, jest powołany jeszcze jeden biegły. Oświadczam iż nie otrzymałem żadnych środków z odszkodowania bo mi go  jeszcze nie przyznano i prędko to nie nastąpi 😔 Dlatego proszę Was o wsparcie bo bez Was kochani nie dam rady. A chce żyć ‼jak każdy.  Dla mnie każda 1 zł każde udostępnienie są bardzo ważne.

https://gazetakrakowska.pl/stal-sie-prawdziwy-cud-bo-znowu-mam-obie-rece/ga/3663450/zd/4544104

Zapraszam do artykułu w Gazecie Krakowskiej o mnie https://gazetakrakowska.pl/pomozmy-panu-krzysztofowi-zebrac-27-000-zl-brakuje-jeszcze-trzy-czwarte-tej-kwoty/ar/c1-14364909

Przez całe życie mieszkam pod Krakowem. W październiku 2014 roku uległem ciężkiemu wypadkowi byłem zatrudniony w firmie  Wielkie Drogi FHU skład węglowy  w tym że zakładzie pracy podczas polecenia pracodawcy i wykonywania pracy zepsuty   taśmociąg urwał mi prawą rękę na poziomie łokcia, a resztę do ramienia rozszarpało. Rękę udało się replantować dzięki wspaniałej Pani Dr hab. n. med. Annie Chrapuście z Małopolskiego Centrum Oparzeniowego. Tam walczyłem o życie przez ponad miesiąc. Od czasu wypadku miałem 2 razy zapaść, mój stan był bardzo ciężki. Przez dłuższy czas byłem przykuty do łóżka z powodu mojego stanu zdrowia i z tego powodu na lewej pięcie zrobiła mi się odleżyna z którą borykam się do dziś. Obecnie na pięcie jest stan przed RAKOWY chodzę jak na tykajacej bombie.Miałem wielokrotnie przeszczepianą skórę z nóg oraz liczne zabiegi korygujące. Niestety w ręce nie mam ani nerwów, ani mięśni - ręka jest całkowicie niesprawna. Jako zawodowy kierowca kochający swoją pracę, którą wykonywałem przez 30 lat cały mój świat legł w gruzach. Byłem praworęczny i z tego powodu muszę się uczyć funkcjonować na nowo. Od tamtej pory walczę nie tylko o zdrowie, ale i sprawiedliwość  w Sądach był moment że byłem zastraszany Wekslem na 200 tys.Obecnie jest szansa na pobudzenie komórek metodą terapii INDIBA ACTIV dzięki czemu ręka byłaby mniej spastyczna i nie puchła. Głównym celem zbiórki jest rehabilitacja i leki, życie oraz bieżące wydatki oraz remont i dostosowanie domu i  łazienki do moich  potrzeb. Obecnie mam tylko rentę która na niewiele to starcza. Dlatego będę wdzięczny za każdą pomoc oraz dobre słowo... Z góry dziękuję za wszelkie zainteresowanie, Krzysztof. 

My name is Christopher, and I'm from Poland. For most of my life
I've been a professional driver, but a workplace  accident changed my live forever.  I got injured on the job -  Conveyor belt ripped out my hand. I lost faith in my life... I was right-handed before but now, I'm disabled and I need your help. I can't work or drive.  I'm having a fund-raiser for  rehabilitation and medication. I would be grateful for any help. Really, anything you can do would be much appreciated.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Krzysztof Paszcza - awatar

  Krzysztof Paszcza

  03.10.2023
  03.10.2023

  Kochani pamiętacie o mnie 😟cisza taka że aż przykro 😪😪nikt nie napisze, nie zadzwoni , wpłaty ustały a dla mnie każde wsparcie dobre słowo motywuje mnie do dalszej walki 😒zbliża się data wypadku a ja już cały chodzę jak galareta 😥wspomnienia wracają jakby to było wczoraj😔😔. Ciężko wciąż mi się pogodzić z tym co się stało ucząc się codzienności każdego dnia Wasze wsparcie jest dla mnie nieocenione i bardzo ważne. Pozdrawiam 🙂

Komentarze


 • Piotr - awatar

  Piotr

  04.10.2023
  04.10.2023

  Szanowny Panie Krzysztofie głowa do góry, nie damy się! Niech Pan Bóg Panu błogosławi. Szczęść Boże.

  • Krzysztof Paszcza - awatar

   Krzysztof Paszcza - Organizator zbiórki

   04.10.2023
   04.10.2023

   Dziękuję Panie Piotrze 💪

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.10.2023
  03.10.2023

  Da Pan radę, nie jest Pan sam! Trzymam kciuki za wyzdrowienie! Z Panem Bogiem, wszystkiego dobrego!

  • Krzysztof Paszcza - awatar

   Krzysztof Paszcza - Organizator zbiórki

   04.10.2023
   04.10.2023

   Dziękuję ❤️❤️

 • Dawid - awatar

  Dawid

  01.10.2023
  01.10.2023

  Dużo zdrowia

  • Krzysztof Paszcza - awatar

   Krzysztof Paszcza - Organizator zbiórki

   02.10.2023
   02.10.2023

   Dziękuję 💪😉

 • Magdalena M.P. - awatar

  Magdalena M.P.

  27.09.2023
  27.09.2023

  Powodzenia i dużo sił

  • Krzysztof Paszcza - awatar

   Krzysztof Paszcza - Organizator zbiórki

   27.09.2023
   27.09.2023

   Dziękuję ❤️

 • Anna - awatar

  Anna

  21.09.2023
  21.09.2023

  Powodzenia!

  • Krzysztof Paszcza - awatar

   Krzysztof Paszcza - Organizator zbiórki

   21.09.2023
   21.09.2023

   Dziękuję Pani ❤️

433 251 zł  z 439 960 zł (Cel)
Wpłaciło 17 675 osób
Wpłać teraz Udostępnij
 
Krzysztof Paszcza - awatar

Krzysztof Paszcza

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 17 675

Piotr - awatar
Piotr
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Kasia - awatar
Kasia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Alicja - awatar
Alicja
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Olena Dvornichenko - awatar
Olena Dvornichenko
20
Franczeska - awatar
Franczeska
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij