Zbiórka Pomóż Przemkowi pokonać nowotwór - miniaturka zdjęcia

Pomóż Przemkowi pokonać nowotwór Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomóż Przemkowi pokonać nowotwór - zdjęcie główne

Pomóż Przemkowi pokonać nowotwór

54 492 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 450 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Danuta Woźniak-Rozbicka - awatar

Danuta Woźniak-Rozbicka

Organizator zbiórki

Przemek ma 18 lat. W wieku 15 lat zdiagnozowano u niego śmiertelną chorobę, guza wątroby - guz wątrobowokomórkowy z przerzutami do płuc 4-ego stadium. Nasz syn rozpoczął walkę o życie, a oddział onkologii stał się naszym drugim domem. Przemek jest po ciężkiej i wielogodzinnej operacji. Przyjął bardzo dużo wlewów chemi. Organizm jest bardzo osłabiony. Syn wymaga specjalistycznych leków na wątrobę, diety wysokobiałkowej, suplementów wysokokalorycznych. Przemek przyjmuje lek, który nie jest refundowany. Koszt tego leku to 15 tysięcy złotych na 3 miesiące. To jedyny lek na ten nowotwór. Przy tym leku występują duże powikłania i często jeździmy do szpitala, a leki na powikłania są kosztowne. Syn potrzebuje waszej pomocy na dalsze leczenie, na leki, na suplementy, na dojazdy do szpitala i na swoje codzienne potrzeby. My, rodzice nie jesteśmy w stanie udźwignąć takich kosztów. Z całego serca prosimy zatem o wsparcie finansowe dla naszego dziecka, by mógł wrócić do zdrowia. Za każdą pomoc będziemy wdzięczni.   Danuta i Konrad, rodzice Przemka. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Danuta Woźniak-Rozbicka - awatar

  Danuta Woźniak-Rozbicka

  24.03.2023
  24.03.2023

  Bardzo proszę o pomoc

  Zdjęcie aktualizacji 116 298

Komentarze


 • Gosia - awatar

  Gosia

  26.03.2024
  26.03.2024

  Licytacja

 • Alicja Ołdak - awatar

  Alicja Ołdak

  10.03.2024
  10.03.2024

  Rafaello

 • Minja Agata - awatar

  Minja Agata

  19.12.2023
  19.12.2023

  Wracaj do zdrowia ❣️🙌

 • Halina 9 lat po pokonaniu raka wątroby - awatar

  Halina 9 lat po pokonaniu raka wątroby

  18.12.2023
  18.12.2023

  Jestem przykładem, że wiara czyni cuda. Zaufajcie Bogu i lekarzom.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.12.2022
  28.12.2022

  Wpłacone

54 492 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 450 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Danuta Woźniak-Rozbicka - awatar

Danuta Woźniak-Rozbicka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 450

Ola Ola - awatar
Ola Ola
130
Mmmm - awatar
Mmmm
80
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Gosia - awatar
Gosia
35
Diana - awatar
Diana
10
Piotr Makowski - awatar
Piotr Makowski
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
70
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Alicja Ołdak - awatar
Alicja Ołdak
90
Aleksandra Szczęsna - awatar
Aleksandra Szczęsna
180

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij