Guz Mózgu na 18-stkę

28 776 zł  z 450 000 zł (Cel)
Wpłaciły 362 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Robert Wojtala - awatar

Robert Wojtala

Organizator zbiórki

Los podarował naszemu synowi Nietrafiony Prezent, i to na 18 urodziny które powinny być radosne i wyjątkowe.  Ponoć życie to podróż nie wyścig, niestety dla nas zaczął się wyścig i to najważniejszy dla naszego syna. 26.06.2019 dostaliśmy diagnozę guz mózgu. Nasze dziecko które przez 17 lat wychowywaliśmy właśnie teraz dostało od życia taki „prezent” .  Zamiast myśleć o konsekwencjach, zaczęliśmy szukać możliwości. Nie było chwili do stracenia. Przecież to nasz syn, wychowywaliśmy go przez tyle lat nie możemy mu teraz powiedzieć że to już koniec, że śmierć czeka za rogiem. Przed nim całe życie dopiero wchodzi w dorosłość, nie można go tego pozbawić.

Konsultacje z lekarzami i profesorami dało nam zarówno nadzieję ale i nie pozostawiło wyboru rozwiązanie jest tylko jedno - operacja usunięcia guza, co miało rozwiązać wszystkie problemy. Choroba miała raz na zawsze zniknąć z życia naszego syna. Byliśmy  zadowoleni, że tak szybko się to wyjaśniło. 28,06.2019 operacja, po całonocnym czuwaniu czekaliśmy na wyniki ze zniecierpliwieniem nikomu nie życzymy czegoś takiego. Było to dla nas powtórne oczekiwanie na wyrok gdzie jeden już otrzymaliśmy, ale nigdy nie pomyśleliśmy, że Coś może być nie tak, chcieliśmy przekazać pozytywną energię naszemu synowi i tak się stało guz usunięty w całości. kolejne badania tomografu i rezonansu potwierdzają wszystko to co dowiedzieliśmy się po operacji, chociaż wydawało się, że najgorsze za nami i w końcu możemy odetchnąć z ulgą, to nasza codzienność ogromnie się zmienił, pojawiło się szpitalne łóżko, mnóstwo rurek, przewodów, kolejne wkłucia leki i szpitalna rzeczywistość, bardzo jesteśmy wdzięczni lekarzom, pielęgniarkom i profesorowi który operował naszego syna Krystiana za to że uratował go do pewnej śmierci. Wygraliśmy bitwę ale przed nami jeszcze do wygrania wojna. Zaczęła się terapia, wizyty u specjalistów, pobyty w szpitalach, wyjazdy, konsultacje i dotarło do nas że to wszystko kosztuje i to naprawdę ogromne pieniądze które nie są osiągalne dla zwykłego zjadacza chleba wtedy dopiero zdaliśmy sobie sprawę że nas na to nie stać .

Oczywiście są wokół nas ludzie, których wsparcie okazało się nieocenione. Są to osoby, które walczą razem ze nami, wspierają nas modlitwą i pozytywną energią ale niestety to nie zastąpi brutalnej rzeczywistości która opiera się na pieniądzach. Dlatego chcielibyśmy Was prosić o wsparcie i pomoc jeżeli jesteście w stanie. Wierzymy i wiemy, że dzięki takiemu wsparciu będziemy mogli przywrócić Krystiana do normalnego życia co w/g lekarzy jest w 100% wykonalne niestety potrzebne są jednak ogromne jak dla nas pieniądze aby zapewnić mu właściwą i pełną rehabilitację. Na razie Krystian jest powolniejszy niż zwykle, bardziej ospały, czasem zamyślony ale my nie oczekujemy cudu bo cud zdarza się na naszych oczach, każdego dnia.Cudem było jego wybudzenie się z operacji, pierwsze kroki, logiczne zdania. Najgorsze w tym wszystkim jest to że brak odpowiedniej rehabilitacji na czas gra na niekorzyść naszego syna i jego szanse maleją aby wszystkie zmiany się cofnęły. Oczywiście dla nas najważniejsze jest że Krystian nadal żyje oddycha chodzi i mówi. Jest bardzo dzielny i codziennie walczy jesteśmy pewni widząc postępy że możemy mu przywrócić normalne życie.

Nigdy nie organizowaliśmy żadnej zbiórki ale to dla nas jedyna szansa. Każdy rodzic wiedząc, że jest szansa będzie próbował wszystkiego Sami do tej pory pomagaliśmy i braliśmy udział w różnego typu akcjach, teraz to widzimy w szpitalach i korzystamy z tego .

Dlatego wierzymy, że znajdą się osoby lub instytucje do których dotrze nasze wołanie o pomoc i wiemy również że będą to ludzie wielcy ponieważ wielcy ludzie pomagają,  

.


Jesteśmy ogromnie wdzięczni i z całego serca dziękujemy.

Wiemy, że każdy może pomóc na swój sposób jeśli każda osoba prześle tę wiadomość do 10 osób, jedno życie może zostać uratowane! Bo o człowieku świadczą jego czyny.


Ja przekazałem datek i udostępniam ten apel. A co z tobą?


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Robert Wojtala - awatar

  Robert Wojtala

  05.09.19
  05.09.19

  Ogromnie ale to ogromnie miła niespodzianka przygotowana przez kolegów ze szkoły oraz wychowawcę. 🏆 Nie potrafię wyrazić słowami jak wielka rodość mieć wokół siebie tak wspaniałych ludzi. Jako tata jestem pełen podziwu tym bardziej, że całą akcję zorganizowali koledzy Krystiana i to SAMI co świadczy o ich ogromnej dojrzałości, empatii i wielkim sercu. Chłopaki pokazaliście jak jesteście wielcy!!! Szacunek💪

  Zdjęcie aktualizacji 36 780

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.09.19
  13.09.19

  Dużo zdrowia życzę. Mój syn uczy się w ZSE ale w młodszej klasie. Też trzyma kciuki za Ciebie.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.09.19
  12.09.19

  Szybkiego powrotu do zdrowia!!!

 • Piotr Kaniowski - awatar

  Piotr Kaniowski

  04.09.19
  04.09.19

  Wiem że to kropelka w morzu ale grosz do grosza i na pewno się uzbiera

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.09.19
  02.09.19

  Nie znam Cię Krystian ale znam "Bolka" wiem że to twardziel , bądź taki jak on , nie poddawaj się 👍

  • Robert Wojtala - awatar

   Robert Wojtala - Organizator zbiórki

   03.09.19
   03.09.19

   Jest chyba twardszy ode mnie. Dzięki

 • Szymon i Bartek - awatar

  Szymon i Bartek

  31.08.19
  31.08.19

  Krystian trzymaj się będzie dobrze. Jesteśmy z Tobą.

28 776 zł  z 450 000 zł (Cel)
Wpłaciły 362 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Robert Wojtala - awatar

Robert Wojtala

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 362

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Piotr Sadko - awatar
Piotr Sadko
100
Ewelina C - awatar
Ewelina C
50
Ania Białek - awatar
Ania Białek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Agata C. - awatar
Agata C.
400
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij