Rehabilitacja-Krystian

14 625 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 170 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Beata Kias-Jablońska - awatar

Beata Kias-Jablońska

Organizator zbiórki

Mój mąż Krystian Jabloński, ratował ludzi z pożaru, ścigał pijanego kierowcę, brał udział w wielu akcjach w których bezinteresownie pomagał. Teraz jednak sam potrzebuje pomocy.


Podczas wypadu ze znajomymi na trampoliny, mąż zrobił salto i upadł na głowę, w konsekwencji uszkodził rdzeń kręgowy. Uszkodzenie jest na poziomie c4 c5. Nastąpił paraliż czterokończynowy. Jest uwięziony we własnym ciele i bardzo cierpi 😢  Wiemy, że bez rehabilitacji niema się szans na powrót do zdrowia.


Krystian za swoje zasługi dostał podziękowania od Prezydenta Katowic oraz Komendanta Wojewódzkiego Policji.

https://polskatimes.pl/ruszyl-w-poscig-za-pijanym-kierowca-pomogl-w-zatrzymaniu-bohater-z-katowic-nagrodzony-wideo/ga/7493631/zd/11995333

Korzysta z intensywnej rehabilitacji w wyspecjalizowanych ośrodkach w Katowicach "Amed" i Mysłowicach "Modern-reh"  Są to koszty które wynoszą około 7000zł miesięcznie.


https://www.youtube.com/watch?v=hREJsl390ck&ab_channel=KrystianJablo%C5%84ski


https://www.youtube.com/watch?v=gRmw00PJxgI&ab_channel=KrystianJablo%C5%84ski


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Beata Kias-Jablońska - awatar

  Beata Kias-Jablońska

  18.11.2022
  18.11.2022

  Dzisiaj trochę gorzej😟ale do przodu💪 DZIĘKUJĘ ŻE JESTEŚCIE 🤗❤👍

  Zdjęcie aktualizacji 105 852

Komentarze


 • Łukasz - awatar

  Łukasz

  22.11.2022
  22.11.2022

  ❤️💪

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.06.2022
  28.06.2022

  Jesteście i Ty Krystianie i Ty Beatko - dla mnie wzorem prawdziwej miłości, poświeceniu, lojalności i hartu ducha. Serdecznie Was ściskamy! p.s. Krystek - dawaj więcej memów :D

  • Beata Kias-Jablońska - awatar

   Beata Kias-Jablońska - Organizator zbiórki

   29.06.2022
   29.06.2022

   Dziękuję bardzo za dobre słowo 😊 Nic nie podnosi nas na duchu jak pamięć i wsparcie przyjaciół 🤗 Jeszcze wielkie dzięki 😊💪💖

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.05.2022
  18.05.2022

  Trzymam mocno kciuki za skuteczną rehabilitację Pana Krystiana - niech się nie poddaje i ufa, że wróci do sprawności ! Dużo sił dla całej rodziny <3

  • Beata Kias-Jablońska - awatar

   Beata Kias-Jablońska - Organizator zbiórki

   29.06.2022
   29.06.2022

   Dziękujemy serdecznie 🤗💖😊

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.02.2022
  16.02.2022

  Od początku choroby trzymam za Pana kciuki, Panie Krystianie. Proszę się nie poddawać! Mój zwrot podatku również do Pana powędrował. Ogrom uścisków dla kochającej żony i syna przesyłam! Jesteście wielcy!

 • Dominik i Agnieszka - awatar

  Dominik i Agnieszka

  30.01.2022
  30.01.2022

  Wracaj szybko do zdrowia. Pamiętaj, że dobra wraca z podwójoną siłą :)

14 625 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 170 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Beata Kias-Jablońska - awatar

Beata Kias-Jablońska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 170

Kamila Łabędzka Słowik - awatar
Kamila Łabędzka Słowik
50
Waldemar - awatar
Waldemar
50
Magda Maksym - awatar
Magda Maksym
100
Agnieszka - awatar
Agnieszka
100
Łukasz - awatar
Łukasz
50
Maria Ficek - awatar
Maria Ficek
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Marzena Horba - awatar
Marzena Horba
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Justyna - awatar
Justyna
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij