Pomoc na walkę z guzem

1 775 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 45 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Pawel Januszewicz - awatar

Pawel Januszewicz

Organizator zbiórki

Jestem przyjacielem rodziny i bardzo dotknęła mnie wieść że syn mojego przyjaciela zmaga się z guzem mózgu.Proszę pomóżcie.Wielu z Nas ma dziecko i wie co znaczy jego dobro.Pomóżcie Robertowi i Wioli pokonać wszystkie przeciwności losu i zapewnić ich synowi możliwość zwalczenia tego co go spotkało.Liczę na Was.Paweł.

P.S.Pozdrawiam Wszystkich darczyńców.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Pawel Januszewicz - awatar

  Pawel Januszewicz

  10.10.2019
  10.10.2019

  OTO JEDYNIE KILKU Z WIELU ZNANYCH,LUBIANYCH KTÓRZY WSPIERAJĄ KRYSTIANA WRAZ Z INNYMI PODOPIECZNYMI SZPITALA PRZY UL.WAWELSKIEJ W WA-wie

  Zdjęcie aktualizacji 38 313

1 775 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 45 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Pawel Januszewicz - awatar

Pawel Januszewicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 45

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Pawel Januszewicz - awatar
Pawel Januszewicz
1
Rujba - awatar
Rujba
20
Rafał Osman - awatar
Rafał Osman
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Krystian trzymaj się! - awatar
Krystian trzymaj się!
33
Edyta Zapała - awatar
Edyta Zapała
20
Marcin Zapała - awatar
Marcin Zapała
50
Karolina Karwowska - Gajżewska - awatar
Karolina Karwowska - Gajżewska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij