Zbiórka Pomoc finansowa na leczenie. - zdjęcie główne

Pomoc finansowa na leczenie.

4 897 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 60 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Krystyna Kowal - awatar

Krystyna Kowal

Organizator zbiórki

Jako pracownik socjalny Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej apeluję o pomoc dla mojej podopiecznej Pani Krystyny Kowal , która od 2012 roku choruje na mięsaka uda lewego, który dał już przerzuty do płuc. 

Pani Krystyna K.. przyjęła już wiele serii chemii, które jednak nie zatrzymały postępu choroby nowotworowej. Ostatnie badanie Tomografem Komputerowym wykazało w płucach obecność bardzo licznych, niepoliczalnych rozsianych guzków, których wielkość wzrosła. Inny guzek w segmencie piątego płuca prawego  o średnicy 1 cm poprzedni 8mm. Kolejno w łączności z opłucną szczelin międzypłatowych na pograniczu segmentu 3 i  6 płuca prawego wynosi 13 mm, poprzednio 10mm. Miękkotkankowa zmiana w opłucnej ściennej segmentu 10 płuca prawego w porównywalnych wymiarach, jednak jej powierzchnia jest obecnie nierówna co może świadczyć o zmianach wynikających z leczenia. W prawej jamie opłucnej stwierdza się płyn w większej ilości niż poprzednio, obecnie tworzy warstwę grubości 1,1 cm , co w poprzednich badaniach było ilością śladową. W kościach nie stwierdza się ogniska.  W ciągu ostatnich 9 miesięcy guzy powiększyły się do 1,5 cm.

Pani Krystyna K.. ma czwórkę dzieci: dwoje dorosłych które założyły już własne rodziny, najmłodsza córka uczy się w gimnazjum, syn w szkole ponadgimnazjalnej. Cała rodzina bardzo wspiera Panią Krystynę . Ona sama jest bardzo pogodną osobą. Choć zmaga się w życiu codziennym z bardzo dużymi dolegliwościami bólowymi z racji postępującej choroby nowotworowej to nie poddaje się i często służy pomocą innym. Rodzina i najbliżsi bardzo wspierają Panią Krystynę.Rodzina utrzymuję się tylko i wyłącznie z pracy zawodowej męża, zasiłków rodzinnych na dzieci oraz pomocy finansowej tut. Ośrodka.

W chwili obecnej  Pani Krystyna otrzymała chemię finansowaną z NFZ. Dalej prawdopodobnie proponowane  będzie leczenie prywatne w wysokości 15 tysięcy miesięcznie. A mają być conajmniej trzy cykle podawania chemii.

Rodzina nie jest w stanie sama uzbierać tak ogromnej kwoty dlatego prosi o wsparcie. 


Prosimy wszystkich ludzi o wsparcie choć niewielką kwotą i dziękujemy za okazane serce!!


Rodzina wyraziła zgodę na udostępnienie danych osobowych na w/w stronie.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Michał - awatar

  Michał

  02.04.2021
  02.04.2021

  Pozdrawiam i życzę dobrych rezultatów leczenia. Spokojnej i radosnej Wielkanocy. Michał

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.06.2017
  26.06.2017

  Zdrowia i wytrwałości!

  • Krystyna Kowal - awatar

   Krystyna Kowal - Organizator zbiórki

   29.06.2017
   29.06.2017

   Dziękuje bardzo,pozdrawiam

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.04.2017
  28.04.2017

  Krysiu zdrówka i Bożego błogosławieństwa

  • Krystyna Kowal - awatar

   Krystyna Kowal - Organizator zbiórki

   29.06.2017
   29.06.2017

   Dziękuje bardzo,pozdrawiam

 • Basia - awatar

  Basia

  08.04.2017
  08.04.2017

  Szybkiego powrotu do zdrowia , trzymaj się.

  • Krystyna Kowal - awatar

   Krystyna Kowal - Organizator zbiórki

   15.04.2019
   15.04.2019

   Dziękuję bardzo i pozdrawiam serdecznie

 • Renata - awatar

  Renata

  02.04.2017
  02.04.2017

  Powodzenia Krysia. Renata

  • Krystyna Kowal - awatar

   Krystyna Kowal - Organizator zbiórki

   15.04.2019
   15.04.2019

   Dziękuję bardzo i pozdrawiam serdecznie

4 897 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 60 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Krystyna Kowal - awatar

Krystyna Kowal

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 60

Michał - awatar
Michał
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Hania Behrendt - awatar
Hania Behrendt
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kasia J - awatar
Kasia J
50
Olga - awatar
Olga
20
Karina kowal - awatar
Karina kowal
20
Marek - awatar
Marek
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij